zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

Аfina Group

Adres: Zaporiz'ke Highway, 37, Dniepr, Ukraina

O nas

Sp. z o.o. „AFINA-GROUP” powstała w 1994 roku jako wyspecjalizowany kompleks terytorialno-produkcyjny „Olvia”.

W latach 1994-2010 asortyment firmy obejmował artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, naczynia, artykuły dziecięce, chemię gospodarczą (Chiny, Korea, Tajwan, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Francja). W 2010 roku w wyniku szeroko zakrojonej restrukturyzacji AFINA-GROUP jako główny obszar swojej działalności wybrała dystrybucję FMCG Non-Food.

W 2014 roku AFINA dodała nową linię biznesową: operacje importowo-eksportowe. W chwili obecnej w portfolio kierunku importu znajdują się 4 kontrakty z producentami artykułów higienicznych, chemii gospodarczej, środków czystości oraz artykułów spożywczych. Zasięg — cała Ukraina (własna sieć oddziałów + poddystrybutorzy oraz kluczowe sieci krajowe i lokalne).

W 2017 roku wyodrębniono kierunek usług logistycznych w ramach Grupy Kapitałowej AFINA. Kierunek reprezentują dwa centra dystrybucyjne w Dnieprze i Odessie o łącznej powierzchni ponad 11 000 m².

Kierunek zapewnia klientom pełen pakiet usług, w tym:

  • Przyjmowanie i składowanie towarów;
  • Kompletacja zamówień;
  • Przygotowanie przed sprzedażą;
  • Dostawa towarów;
  • Księgowość i sprawozdawczość.

Z początkiem 2018 roku grupa AFINA weszła na rynek dystrybucji artykułów spożywczych i alkoholowych. Sprzedaż artykułów spożywczych rozpoczęła się w obwodzie kirowogradzkim gdzie portfolio firmy zostało uzupełnione o 25 kontraktów w kategorii soki/woda, przekąski, słodycze i herbaty. Firma rozpoczęła dystrybucję grupy alkoholowej w obwodzie sumskim z 45 markami w kategoriach alkoholi, win i piwa.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Adres: Zaporiz'ke Highway, 37, Dniepr, Ukraina

Porównaj oferty