zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

BERGER CARGO

Adres: ul. Kyyivsʹkyy Shlyakh, 121, Velyka Oleksandrivka, obwód kijowski, Ukraina

O nas

BERGER CARGO UKRAINA to operator logistyczny zapewniający pełny cykl organizacji składowania magazynowego oraz obsługi towarów i ładunków, transportu drogowego, morskiego i lotniczego, a także pośrednictwo celne „pod klucz”.

BERGER CARGO UKRAINA istnieje na rynku zaledwie od kilku lat i właśnie to jest zaletą. Firmie udało się zaproponować radykalnie nowe podejście do obsługi, dzięki czemu zdobyć zaufanie światowej sławy klientów. Wśród klientów operatora logistycznego są producenci sprzętu AGD i dóbr konsumpcyjnych, firmy przemysłowe i handlowe, importerzy oraz międzynarodowe organizacje charytatywne. BERGER CARGO UKRAINA zaprasza przedsiębiorców w świat nowych usług logistycznych.

Usługi magazynowe

BERGER CARGO UKRAINA udało się maksymalnie zoptymalizować łańcuch logistyczny. Zarządzanie magazynem obejmuje:

  • Wysokiej jakości odbiór towarów w różnych opakowaniach, zarówno pojedynczo, jak i w dużych ilościach;
  • Dobór towarów, ich sortowanie i przechowywanie;
  • Śledzenie dat wygaśnięcia, kontrolowanie sezonowości i sprzedaży promocyjnej;
  • Przyjmowanie zwrotów;
  • Logowanie i etykietowanie produktu;
  • Tworzenie zestawów promocyjnych;
  • Prowadzenie inwentaryzacji, raportowanie, analiza wyników.

Możliwości magazynowe

Kompleks logistyczny BERGER CARGO UKRAINA znajduje się zaledwie 16 km od stolicy Ukrainy i 8 km od lotniska Boryspol — we wsi Wielka Aleksandrówka. Dogodna lokalizacja pozwala obniżyć koszty transportu ładunku. Całkowita powierzchnia magazynu to 20 000 m². To jest budynek klasy „B+” z wykładziną przeciwkurzową. Magazyn utrzymuje stały reżim temperaturowy od +15°C do +24°C. Zainstalowano niezawodny system sygnalizacji pożaru, zapewniona całodobowa ochrona i nadzór wideo na całym terytorium.

Sprzęt magazynowy

Dodatkowym atutem organizacji obiektów magazynowych firmy BERGER CARGO UKRAINA jest kompletne wyposażenie techniczne wraz z wydajnym sprzętem manipulacyjnym. Na przykład 5-tonowa ładowarka kołowa do silników wysokoprężnych służy do przenoszenia i przechowywania transformatorów, generatorów, wind oraz materiałów budowlanych. A do dużego sprzętu AGD, takiego jak lodówki, zamrażarki, pralki — elektryczny wózek widłowy ze specjalnym uchwytem. Tak więc nowoczesna technologia pomaga zadbać o towary klientów.

BERGER CARGO UKRAINA ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo towarów. Oznacza to, że traktuje każdy pakiet z taką samą wartością, jak traktuje swoją własność.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Kyyivsʹkyy Shlyakh, 121, Velyka Oleksandrivka, obwód kijowski, Ukraina

Porównaj oferty