zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

DB Schenker

Adres: ul. Kompresorna pokój 3, Belogorodka, obwód kijowski, 08140 Ukraina

O nas

Wydajność i wysokie standardy to klucze do Państwa i naszego sukcesu.

W DB Schenker mamy doświadczenie w zarządzaniu Pańskimi potrzebami logistycznymi i transportowymi z jednego miejsca.

Niezależnie od wielkości i charakteru Pańskiej działalności, a także stopnia skomplikowania operacji, dbamy o Waszej logistyce za pomocą:

  • transportu samochodowego;
  • kolejowego;
  • powietrznego;
  • i transportu morskiego.

Transport powietrzny

Dzięki globalnej sieci i najnowocześniejszym rozwiązaniom logistycznym nasze produkty dla transportu powietrznego zapewniają kompletne rozwiązania dla Pańskich potrzeb w tym kierunku. Pomagamy w transporcie Pańskich towarów w dowolne miejsce na świecie, zapewniając płynne działanie Pańskiej firmy, bez względu na to, gdzie chcecie Państwo przetransportować swoje towary.

Nasza strategia

Nasza strategia obejmuje świadczenie pełnego zakresu usług logistycznych dla firm. Rzucając wyzwanie status quo w branży logistycznej, dążymy do harmonii ekonomicznej, społecznej i środowiskowej w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Spedycja morska

DB Schenker za pomocą transportu morskiego codziennie wysyła 5500 kontenerów do portów na całym świecie, co czyni nas najlepszym przewoźnikiem dla Pańskiego frachtu morskiego.

  • DB Schenker jest jednym z wiodących i najszybciej rozwijających się dostawców usług logistycznych na świecie. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom branżowym i konsekwentnym, pierwszorzędnym operacjom jesteśmy partnerem w łańcuchu dostaw dla najlepszych firm na całym świecie.
  • DB Schenker jest zyskownym liderem rynku według oferowanych usług. Opierając się na naszej długoterminowej stabilności finansowej, będziemy nadal inwestować na rynkach wschodzących, w nowe biznesy i wiedzę naszych pracowników. Dostarczamy innowacyjne produkty w oparciu o wysokowydajne procesy i nowoczesne systemy informatyczne. Jednocześnie nasi klienci są w pełni zadowoleni z naszych wiodących sieci i rozwiązań branżowych.
  • Jesteśmy głównym pracodawcą w naszej branży. Jesteśmy międzynarodową firmą, która inspiruje i przyciąga ludzi w każdym wieku i ze wszystkich profesji. Wspieramy rozwój naszych pracowników i oferujemy im możliwości kariery w kraju i za granicą. Nasze relacje opierają się na wzajemnym zaufaniu i wspólnej filozofii przywództwa. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb ludzi.

DB Schenker w liczbach

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Kompresorna pokój 3, Belogorodka, obwód kijowski, 08140 Ukraina

Porównaj oferty