zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

Denka Logistics

Adres: ul. Aviakonstruktora Antonova 1-a, korpus 2, Czajky, obwód kijowski, Ukraina
Numer komórkowy: +380 67 550 73 70
Strona internetowa: denka.ua
Skontaktuj się z nami

O nas

Najlepszy magazyn. Najlepszy sprzęt. Wysoka jakość

Jedną z najważniejszych zalet Denka Logistics jest nowoczesny kompleks magazynowy o wysokim stopniu automatyzacji, zaprojektowany z uwzględnieniem europejskich procesów biznesowych oraz 25-letniego doświadczenia zdobytego podczas istnienia holdingu. Kompleks o powierzchni 20 000 m² położony jest 3 km od obwodnicy Kijowa i 800 m od międzynarodowej autostrady Kijów-Czop. Sprzęt czołowych austriackich producentów z wyposażeniem do załadunku i rozładunku wyprodukowanym w Niemczech pozwala na dużą szybkość obrotu ładunków i gwarantuje bezpieczeństwo towarów.

Wszystko to pozwala nam oferować nowoczesne rozwiązania dla różnych rodzajów towarów, które nie wymagają specjalnych reżimów temperaturowych do przechowywania. Główne grupy produktów przetwarzanych w obiektach Denka Logistics to produkty z kategorii Fashion, kosmetyki, artykuły biurowe i AGD. Realizowane na wysokim poziomie procesy obróbki jednostkowej i wysyłki towarów pozwoliły naszym partnerom na uzupełnienie zapasów jedynie aktualnym asortymentem i potrzebną ilością, a także zmniejszenie powierzchni magazynowej w placówkach handlowych. Klasyczne schematy doboru towarów i cross-dockingu pozwalają zapewnić funkcjonowanie operatywnego centrum dystrybucyjnego dla hurtowni. Bliskość kompleksu logistycznego do głównych węzłów transportowych i centrum Kijowa pozwala na optymalizację tras dostaw i obniżenie kosztów transportu.

Wysoką wydajność magazynu osiągnięto dzięki zautomatyzowanemu systemowi zarządzania logistyką magazynową firmy Manhattan Associates Inc. Możliwości WMS pozwalają na wdrożenie integracji online z dowolnym systemem ERP partnera. W 2014 roku z sukcesem uruchomiono fulfilment dla sklepów internetowych o dowolnej skali. Pozwoliło to firmie stać się nie tylko jednym z głównych graczy na rynku logistycznym dla e-commerce, ale także pomóc swoim partnerom we wdrażaniu wielokanałowej strategii sprzedaży, realizując wysyłki do punktów detalicznych, punktów dostawy hurtowej, do dealerów oraz wysyłanie zamówień online bezpośrednio do klientów z jednego magazynu, bez zerwania przepływy towarów.

Dodatkowe usługi, takie jak oznaczanie produktu metkami z cenami i czujnikami antykradzieżowymi, mogą skrócić czas dotarcia produktu na półkę. Teraz nie ma potrzeby etykietowania towaru w sklepie, zaraz po otrzymaniu z naszego centrum logistycznego mogą trafić do sprzedaży. Oferujemy usługi w zakresie obsługi zwrotów, ich sortowania oraz w razie potrzeby przepakowywania.

Logistyka magazynowa

 1. Odbiór. Automatyczne stacje odbioru towarów — 1000 paczek na godzinę. Przyjmowanie towaru na paletach, w paczkach oraz w oddzielnych sztukach. Rozliczanie numerów seryjnych, rozliczanie partii, sprawdzanie ważności towaru;

2. Przechowywanie i wysyłka. 23 000 miejsc paletowych, 100 000 komór magazynowych na drobne towary. Zorganizowany system przechowywania. Pracuj „bez papierów” z terminalami RF. Minimalne zamówienie to 1 sztuka. Cross-docking. Zasady doboru towarów zgodnie z FIFO i FEFO;

3. Charakterystyka magazynu. Magazyn klasy „A” 20 000 m². 17 doków załadunkowych i rozładunkowych. System nadzoru wideo we wszystkich obszarach magazynu. Bezpieczeństwo fizyczne. Systemy magazynowe i urządzenia przenośnikowe austriackiej firmy „Schaefer”,niemieckie urządzenia załadowcze „Linde”.

Transport i dostawa:

Denka Logistics to niezawodny partner na rynku usług logistycznych. Dzięki własnej flocie samochodowej zapewniamy naszym klientom gwarantowane i terminowe dostawy towarów w Kijowie (codzienne) oraz w dowolne miejsce na Ukrainie tak szybko, jak to możliwe (24-48 godzin).

Flota samochodowa firmy obejmuje ponad 30 jednostek pojazdów o ładowności od 0,5 do 20 ton, pozwalających na realizację różnych zamówień, większość pojazdów wyposażona jest w windy załadowcze oraz systemy monitoringu GPS.

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą i oferujemy:

 1. Przewóz ładunków na terenie Kijowa i całej Ukrainy;
 2. Ubezpieczenie ładunków;
 3. Szybkie dostarczanie informacji o lokalizacji ładunku na całej trasie;
 4. Dostawa towaru do punktów przewoźników i bezpośrednio do rąk klienta (dla sklepów internetowych);
 5. Akceptujemy różne schematy obliczania stawek taryfowych (za paletę, godzinę, km, punkt obsługi);
 6. W przypadku sklepów internetowych stały koszt dostawy na terenie całej Ukrainy i Kijowa.

Wiedza i bogate doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam realizować wysokiej jakości dostawy różnymi rodzajami transportu na terenie Kijowa i Ukrainy.

Współpraca z nami przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Nasze zalety:

 • Opracowanie indywidualnych rozwiązań transportowych;
 • Debugowane systemy dystrybucji ładunków na Ukrainie;
 • Minimalizacja strat podczas przenoszenia odpowiedzialności;
 • Płatnicy podatku VAT.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Aviakonstruktora Antonova 1-a, korpus 2, Czajky, obwód kijowski, Ukraina
Numer komórkowy: +380 67 550 73 70

Porównaj oferty