zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

Ekol

Adres: ul. Mykoly Krasnova, 27, Kijów, Ukraina
Strona internetowa: ekol.com/uk
Skontaktuj się z nami

O nas

Ekol rozpoczął działalność na rynku w 2012 roku i jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych firm logistycznych na Ukrainie.

Ekol Ukraine posiada magazyny o łącznej powierzchni 55 000 m², ciężarówki i inne środki transportowe oraz ponad 680 specjalistów z doświadczeniem logistycznym. Z pomocą tych zasobów

Ekol Ukraine oferuje swoim klientom doskonałą jakość, indywidualne rozwiązania w zakresie międzynarodowego oraz krajowego transportu towarów, usług magazynowych, a także odpraw celnych.

Inteligentne rozwiązania Ekol Ukraine dla różnych branż

Jako jedna z największych firm logistycznych w kraju, Ekol Ukraine oferuje zintegrowane usługi logistyczne i rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw swoim ukraińskim i międzynarodowym klientom z różnych dziedzin. Lista ta obejmuje sektor FMCG, tekstylny i przemysłowy. Wszyscy klienci są obsługiwani z wykorzystaniem wysokiego poziomu analizy firmy, wykwalifikowanej kadry oraz najnowszej technologii.

Ekol Ukraine stawia na jakość i technologie

Ekol Ukraine działa zgodnie z najnowszymi innowacjami i wysokimi standardami jakości. Dzięki własnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu firma korzysta z najnowszych innowacyjnych rozwiązań, a także dostosowuje nowe oprogramowanie na rynek ukraiński. Klienci Ekol Ukraine korzystają z przewodniego oprogramowania i technologii, takich jak Rainbow, Quadro i Quadronet, a także Put-to-Light — opracowany przez własny dział badawczo-rozwojowy firmy.

We wszystkich swoich działaniach firma przestrzega takich standardów jak:

  • ISO 9001: 2015 — system zarządzania jakością;
  • ISO 14001: 2015 — system zarządzania środowiskowego;
  • OHSAS 18001: 2007 — system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Mykoly Krasnova, 27, Kijów, Ukraina

Porównaj oferty