zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

Raben

Adres: ul. Browarska 150, Velyka Dymerka, rejon browarski
Numer komórkowy: +380 67 234 32 29

O nas

Grupa Raben od prawie 90 lat oferuje kompleksowe usługi logistyczne na rynku europejskim. Spółki Grupy są zlokalizowane w 13 krajach europejskich, takich jak Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Włochy, Polska, Słowacja, Ukraina, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

Firma rodzinna

Jesteśmy solidną i stabilną organizacją, niezależnie od zmian na giełdach. Rodzinny charakter firmy pozwala na szybkie podejmowanie decyzji, a także opracowywanie i realizację długoterminowych planów niezależnych od składu Zarządu.

Serce Europy

Mamy biura w 13 krajach Europy. Jesteśmy partnerem oferującym naszym klientom wiedzę i doświadczenie na lokalnych rynkach.

Kultura Raben

Posiadamy wyjątkową, płaską strukturę organizacyjną, która pozwala nam podejmować szybkie decyzje i elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby rynku.

Zamówienie usługi

Oferujemy rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale także dla małych i średnich. Dobrze rozwinięte systemy zarządzania transportem oraz relacje z klientami pozwalają nam dostosować każdą usługę do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Personel

Jesteśmy doświadczonym i zmotywowanym zespołem, skupionym na wymianie doświadczeń i wspólnym osiąganiu celów. Naszym celem jest wspieranie klientów w ich działaniach oraz kontrola całego procesu logistycznego.

Rozległa sieć oddziałów

Przemyślana lokalizacja naszych oddziałów pozwala na szybką organizację transportu powierzonego nam towaru.

Ciągły wzrost i optymalizacja procesów

Stale się rozwijamy i ulepszamy nasze procesy. Rozumiemy, że inwestycje w sieć transportową są ściśle związane z optymalizacją systemów i procesów IT, co jest równoznaczne z szybkością i terminowością dostaw.

Specjalistyczna flota dla różnych rodzajów towarów

Dysponujemy flotą 8000 pojazdów do różnych rodzajów przewozów, co pozwala oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania transportowe.

Nowoczesne zaplecze magazynowe

Nasi klienci mają możliwość korzystania z potężnego magazynu o łącznej powierzchni 1 150 000 m2, który spełnia specyficzne wymagania dla każdego rodzaju składowanego towaru.

Polityka ekologiczna

Dbanie o środowisko jest częścią naszej codziennej działalności. Nasi klienci mogą korzystać z certyfikowanych narzędzi do oceny ich wpływu na środowisko, na przykład specjalnego kalkulatora, który pozwala dokładnie mierzyć emisje gazów cieplarnianych i planować działania mające na celu ich redukcję.

Nasz potencjał:

  • 10 000 wykwalifikowanych pracowników, otwartych na potrzeby Klientów;
  • 1 150 000 m2 powierzchni magazynowej;
  • 8 000 nowoczesnych pojazdów;
  • ponad 150 oddziałów;
  • nowoczesna infrastruktura i operacje IT;
  • sieć regularnej komunikacji krajowej i międzynarodowej;
  • certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP)

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Browarska 150, Velyka Dymerka, rejon browarski
Numer komórkowy: +380 67 234 32 29

Porównaj oferty