zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

UVK

Adres: ul. Velyka Okruzhna Doroha, 8, Browary, obwód kijowski, Ukraina
E-mail: info@uvk.ua
Strona internetowa: uvk.ua
Skontaktuj się z nami

O nas

UVK działa na rynku profesjonalnych usług logistycznych na Ukrainie od 2001 roku, od dawna będąc jednym z liderów branży. Oczywiście jest to efekt wspólnych wysiłków członków naszego zespołu i partnerów, którzy pracują w różnych częściach kraju. Kluczem do sukcesu UVK są wspólne wartości życiowe.

Profesjonalizm i zdecydowane nastawienie na ciągły rozwój każdego członka zespołu UVK są kluczem do dobrego wyniku dla naszych klientów. Wiele zostało zrobione, ale wiele pozostaje do zrobienia.

Usługi logistyczne obejmują logistykę transportu międzynarodowego z wykorzystaniem połączeń drogowych, morskich i lotniczych. Rodzaje towarów, które podlegają eksportowi lub importowi, mogą być różne: od produktów spożywczych po substancje niebezpieczne i produkty wykorzystywane w przemyśle. Mogą być transportowane zarówno w małych partiach, jak i transportem całopojazdowym (FTL).

UVK świadczy usługi logistyczne o następującym charakterze:

Usługi magazynowe

Logistyka 3pl firmy UVK zaspokaja potrzebę budowy, montażu i utrzymania własnych magazynów oraz gwarantuje terminowe i niezawodne obroty przy minimalnym wysiłku klienta. Dla korzystających z tej usługi, UVK może zaoferować nie tylko powierzchnię do składowania towarów, ale również pełnoprawny magazyn 3pl. Teraz nie musisz tracić cennego czasu na szukanie niezawodnej firmy transportowej, specjaliści UVK wykonają całą pracę na profesjonalnym poziomie.

Magazyn do przechowywania towarów UVK charakteryzuje się

 • Dużą powierzchnią, przeznaczoną do składowania różnego rodzaju ładunków;
 • Zgodnością z klasami „A”, „B”;
 • Najnowszą komunikacją techniczną;
 • Całodobowym nadzorem wideo towarów składowanych w magazynie;
 • Nowoczesnymi systemami sygnalizacji pożaru i bezpieczeństwa;
 • Wygodnym dostępem do magazynu;
 • Najnowszą technologią obsługi;
 • Dużą przestrzenią do wygodnego manewrowania dużych pojazdów towarowych.

Fulfilment i dodatkowe usługi 3pl:

Logistyka 3pl dla sklepów internetowych ma ogromne znaczenie dla konkurencyjności. Szybkość, terminowość, dostawa wybranego produktu bez uszkodzeń — spełnienie tych wymagań jest warunkiem udanego handlu online.

Minimalizacja ryzyka:

Outsourcing logistyki dla sklepów internetowych pozwala na przeniesienie całego ryzyka związanego z obsługą i dostawą towaru na firmę partnerską.

Automatyzacja procesów:

Automatyzacja magazynu, specjalistyczne oprogramowanie i nowoczesny sprzęt zapewniają wysoką jakość obsługi wielu zamówień jednocześnie.

Efekt synergiczny:

Outsourcing dostaw dla sklepów internetowych pozwala naszym klientom skupić się na marketingu, promocji i sprzedaży. Operator 3pl UVK zapewnia przejrzystą logistykę przepływów towarów dzięki swoim zasobom i kompetencjom. Rozdzielenie funkcji przy dobrze rozwiniętej interakcji daje efekt synergii na dużą skalę. Jednocześnie obie strony są zainteresowane zwiększeniem obrotów i sprzedaży.

Ogólnokrajowy system dostaw

Usługi logistyczne świadczone przez naszą firmę opierają się na unikalnym systemie ukierunkowanych dostaw w 24/48, wdrożonym na terenie całego kraju. Świadczymy szybkie usługi transportowe w zakresie przewozu towarów, obejmujące wszystkie miasta Ukrainy, niezależnie od wielkości samego ładunku. Jako minimalną jednostkę, dla której świadczone są usługi przewozu ładunków z adresu klienta na adres odbiorcy, przyjmuje się format „skrzynia”, „paleta” lub „jednostka towarowa”. Nasze usługi spedycyjne są dostosowane do złożonych potrzeb spedytorów.

Nasze możliwości obejmują:

 • Dostawa i transport towarów na Ukrainie w systemie „od drzwi do drzwi”. Minimalna ilość to jedna skrzynia;
 • System informacji o lokalizacji ładunku i wstępne powiadomienie o czasie dostawy;
 • Transport towarów na Ukrainie zgodnie z ustalonym harmonogramem dla sklepów internetowych i punktów sprzedaży detalicznej, obejmujący ponad 3000 punktów sprzedaży;
 • Ubezpieczenie ładunku, które zapewnia pełną odpowiedzialność finansową za jego bezpieczeństwo;
 • Dostawa towarów na terenie Ukrainy w ramach programów dystrybucyjnych.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Velyka Okruzhna Doroha, 8, Browary, obwód kijowski, Ukraina
E-mail: info@uvk.ua

Porównaj oferty