zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

CBRE

Adres: ul. Velyka Vasylkivska, 100, BC „Toronto-Kijów”, Kijów

O nas

CBRE na Ukrainie:

Ukraińskie biuro CBRE zostało otwarte w styczniu 2008 roku i jest częścią sieci afiliacyjnej Spółki. Personel CBRE na Ukrainie zatrudnia ponad 300 specjalistów, w tym personel nieruchomości przeniesiony do firmy w celu zarządzania i prowadzenia działalności w tej dziedzinie. CBRE na Ukrainie świadczy pełen zakres usług w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: usługi agencyjne, rynki kapitałowe, zarządzanie i obsługa nieruchomości komercyjnych, wycena i doradztwo, zarządzanie projektami i doradztwo techniczne, zarządzanie infrastrukturą nieruchomości. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową www.cbre-expandia.com

CBRE weszło na rynek ukraiński we współpracy z dwoma doświadczonymi profesjonalistami – Serhijem Sergienko i Radomirem Tsurkanem. Obaj partnerzy posiadają unikalne doświadczenie w doradztwie, rozwoju i inwestycjach na Ukrainie: 21 lat ogólnego doświadczenia w Radomierza i 22 lata w Serhija, który rozpoczął karierę w 1998 roku. Partnerom udało się stworzyć profesjonalny zespół i zaprezentować pełen zakres usług w zakresie nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych i hotelowych na Ukrainie.

CBRE na świecie:

CBRE to międzynarodowa firma konsultingowa i uznany światowy lider. Jedyna firma z branży nieruchomości komercyjnych, która znajduje się w rankingach Standard & Poor’s 500 i Fortune 500. Firma posiada około 500 biur w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 90 000 specjalistów (w tym biura stowarzyszone).

CBRE na Ukrainie działa w następujących kierunkach:

  • Usługi agencyjne dla właścicieli oraz wynajmujących.
  • Usługi korporacyjne dla najemców.
  • Usługi dla rynku kapitałowego.
  • Ocena wszystkich rodzajów nieruchomości.
  • Usługi inwestycyjne.
  • Zarządzanie nieruchomościami.
  • Zarządzanie projektami i doradztwo techniczne.
  • Zarządzanie infrastrukturą biurową.

Firma posiada 11-letnie doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Obecnie firma zarządza 9 obiektami handlowymi i przemysłowymi (w tym 16 obiektami typu IQOS pop-up) w 8 centrach regionalnych Ukrainy o łącznej powierzchni ponad 800 000 m2. Wśród głównych obiektów w portfolio firmy znajdują się: Centrum Handlowe Fabrika, Centrum Handlowe Lubava, Centrum Handlowe Bulwar Francuski, Centrum Handlowe Forum Lviv, Centrum Handlowe Riviera, Centrum Handlowe Victoria Gardens, Centrum Handlowe RETAIL Park Petrovka oraz Fabryka Produkcyjna Philip Morris Ukraina.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Velyka Vasylkivska, 100, BC „Toronto-Kijów”, Kijów

Porównaj oferty