zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

GEODIS Poland

Adres: Postępu 17B, 02-676, Warszawa
Strona internetowa: http://www.geodis.com/pl/

O nas

GEODIS Poland jest częścią globalnej grupy GEODIS, należącej do francuskiego operatora kolejowego SNCF. GEODIS to światowy lider w zakresie transportu i logistyki. Uznanie jakie budujemy ekspercką wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie wszelkich aspektów łańcucha dostaw pozwala nam stać się wiarygodnym partnerem w rozwoju klientów. Marka GEODIS należy do TOP10 branży – pod względem wielkości jesteśmy #7 na świecie oraz #4 w Europie.

GEODIS Poland - 2

Na działalność firmy składa się pięć linii biznesowych:

  • Supply Chain Optimization (optymalizacja łańcucha dostaw 4PL),
  • Freight Forwarding (spedycja lotnicza, morska, kolejowa oraz kompleksowa obsługa celna),
  • Contract Logistics (logistyka kontraktowa),
  • Distribution & Express (sieć drobnicowa i dostawy ekspresowe),
  • Road Transport (transport drogowy).

Naszą organizację tworzy globalna sieć obejmująca 120 krajów podzielona na regiony obecne na wszystkich kontynentach.

GEODIS dysponuje 6,5 mln m² powierzchni magazynowej i zatrudnia ponad 41 tys. pracowników. W 2018 r. firma obsłużyła 165 tys. klientów, notując przychody 8,2 mld EUR.

W Polsce marka GEODIS jest obecna od 2001 r. Poza centralą w Warszawie posiada oddziały w Gdyni, Strykowie, Wrocławiu, Tyńcu Małym i Czeladzi. GEODIS Poland realizuje usługi „szyte na miarę” dla klientów z rynku Automotive (branża motoryzacyjna), Retail (sektor meblowy), FMCG (sektor farmaceutyczny) oraz wspiera realizację wydarzeń sportowych, targów i wystaw. Oferuje serwis w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, ładunków ponadgabarytowych, obsługi celnej oraz logistyki kontraktowej, jak również wachlarz usług dodatkowych.

GEODIS Poland - 3

Wieloletnie doświadczenie GEODIS przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i dużą elastyczność, co cenią klienci nagradzając nas lojalnością i zaufaniem. Strategia zarządzania kapitałem ludzkim (potwierdzona przez certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, AEO, WSK oraz Investors in People) oraz indywidualne podejście do każdego klienta to stabilne fundamenty dla dynamicznego rozwoju.

Skontaktuj się z nami

Adres: Postępu 17B, 02-676, Warszawa

Request Individual Service Cost Calculation

Porównaj oferty
No listings to compare