Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Łódź
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Łódź

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Powierzchnia produkcyjno-magazynow...

Lokalizacja: Obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. Lokalizacja blisko klucz [więcej]
Lokalizacja: Obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. Lokalizacja blisko klucz [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Magazyn na wynajem w Łodzi

MAGAZYN 2500 m2  wysokość 5,5 m Czynsz 15 zł/m2 netto + opłata administracyjna 4 zł/m2 netto + media Plac manewrowy [więcej]
MAGAZYN 2500 m2  wysokość 5,5 m Czynsz 15 zł/m2 netto + opłata administracyjna 4 zł/m2 netto + media Plac manewrowy [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Wynajem hali magazynowej w Łodzi

DO WYNAJĘCIA HALA o pow. 800mkw. możliwość wynajęcia większej powierzchni. Parking na zamkniętym terenie, TIR, LOKA [więcej]
DO WYNAJĘCIA HALA o pow. 800mkw. możliwość wynajęcia większej powierzchni. Parking na zamkniętym terenie, TIR, LOKA [więcej]
Więcej

Wynajem magazynów w Łodzi: co oferuje rynek magazynowy tego miasta?

Łódzki rynek magazynowy jest jednym z trzech największych w Polsce i jest strategiczną lokalizacją dla polskich i międzynarodowych firm zainteresowanych działalnością w Europie Środkowej. Położenie geograficzne zapewnia komfortowe warunki dystrybucji towarów we wszystkich kierunkach — hub znajduje się na skrzyżowaniu głównych transeuropejskich korytarzy transportowych, w tym autostrad A1 i A2 oraz drogi ekspresowej S8. Co więcej, ruch towarowy pomiędzy Łodzią a Chengdu, który został uruchomiony w 2013 roku, jeszcze bardziej zwiększył znaczenie tego miejsca. Łączne zasoby Polski Centralnej na koniec czerwca 2020 r. wyniosły 3,2 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

W Łodzi szczególnie poszukiwane są magazyny produkcyjne, suche i ciepłe pomieszczenia. Właściciele i sprzedawcy oferują pełny i częściowy wynajem magazynów w Łodzi. Jest to wygodna opcja dla biznesu. Pozwala na rozbudowę i efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Dodatkowo możesz znaleźć magazyn na sprzedaż lub zbudować od podstaw.

Aby znaleźć zarówno duży, jak i mały magazyn do wynajęcia w Łodzi, skorzystaj z wygodnej platformy WareTeka. Z listy z lokalizacjami wybierz miasto Łódź, posortuj oferty według typu wynajmu, klasy, powierzchni. Serwis wyświetli tylko odpowiednie magazyny do wynajęcia w Łodzi według określonych kryteriów.

Wynajem magazynu bez pośredników w Łodzi

Jeśli firma wie, jak obliczyć koszty zorganizowania własnej infrastruktury logistyczno-magazynowej, można rozważyć opcję wynajmu magazynu w Łodzi od prywatnego właściciela. W takim przypadku nie musisz płacić brokerowi dodatkowej prowizji za obsługę transakcji.

Kolejną zaletą zawarcia umowy z właścicielami hal magazynowych w Łodzi jest możliwość bezpośrednio omówić wszystkie szczegóły wzajemnie korzystnej współpracy.

Platforma WareTeka współpracuje tylko ze zweryfikowanymi właścicielami, aby zminimalizować ryzyko dla wszystkich stron transakcji.

Łódź — magazyn do wynajęcia na różne potrzeby

Dla firm z branży retail, e-commerce, FMCG, elektroniki magazyn odgrywa kluczową rolę. Przed wynajęciem magazynu w Łodzi należy ustalić, co będzie w nim składowane, jakiego sprzętu potrzebujesz oraz obliczyć koszty transportu.

Tworząc listę kryteriów dla hal magazynowych, obliczysz optymalną powierzchnię do składowania, wymaganą klasę i rodzaj magazynu. Pozwoli to, aby wybrać odpowiednią opcję dla swojej firmy w najlepszej cenie.

Chłodnia magazynowa do wynajęcia w Łodzi

Magazyny na wynajem w Łodzi są poszukiwane przez firmy zajmujące się żywnością. Takie pomieszczenia służą do przechowywania towarów chłodzonych (najczęściej w temperaturach od -5 do +5 stopni Celsjusza). Może to być mięso, owoce, konserwy, żywność dla niemowląt. Firmy farmaceutyczne mogą również wynajmować magazyny chłodnicze do przechowywania niektórych leków.

Należy zaznaczyć, że magazyn chłodniczy nie jest wyposażony do głębokiego mrożenia, które jest potrzebne na przykład dla ryb. Aby utrzymać niskie temperatury w pomieszczeniu, stosuje się specjalny sprzęt.

Wynajem ogrzewanego magazynu w Łodzi

Ogrzewane magazyny w Łodzi to ciepłe i suche pomieszczenia, w których niezależnie od pory roku utrzymywane są temperatury powyżej zera.

W Łodzi ogrzewane magazyny są często wynajmowane przez przedsiębiorstwa przemysłowe i firmy zajmujące się sprzedażą artykułów nieżywnościowych. Ten rodzaj powierzchni nadaje się do przechowywania niektórych rodzajów surowców, materiałów budowlanych, drewna i wyrobów metalowych.

Aby utrzymać stałą temperaturę w ogrzewanym magazynie, stosuje się systemy grzewcze, budynek uszczelniony jest materiałami izolacyjnymi.

Wynajem magazynu z linią kolejową w Łodzi

W Łodzi magazyny z linią kolejową są poszukiwane przez duże przedsiębiorstwa przemysłowe. To świetna opcja, aby zoptymalizować koszty transportu do miejsca przechowywania. Na przykład  duże firmy handlowe często układają linię kolejową do elewatorów. Firmy produkcyjne wynajmują magazyny z liniami kolejowymi, aby zapewnić szybki przepływ surowców i materiałów eksploatacyjnych.

Wynajem magazynu z rampą w Łodzi

Hale magazynowe w Łodzi wraz z rampami to dobre rozwiązanie dla firm, dla których szybkość załadunku i rozładunku towarów jest niezwykle ważna. Na przykład jest to biznes z segmentu e-commerce z własną logistyką transportową.

Rampa magazynowa to konstrukcja przystosowana do załadunku i rozładunku towarów z pojazdów. Pozwala na wykonywanie operacji na kilku pojazdach jednocześnie. Aby zwiększyć rotację ładunku, możesz dodatkowo zainstalować specjalne wyposażenie.

Niektórym firmom nie opłaca się wynajmować zmodernizowanych, wysokiej klasy magazynów z drogim wyposażeniem. Są to firmy pracujące z produktami bez ścisłych warunków przechowywania. W takim przypadku można rozważyć wynajęcie pomieszczenia niemieszkalnego na magazyn w Łodzi. Z reguły takie magazyny są budynkami niskiej klasy adaptowanymi na potrzeby obiektów magazynowych. Wynajem powierzchni w Łodzi na magazyn pozwoli obniżyć koszty najmu. Najważniejsze jest przestrzeganie wymagań dotyczących przechowywania żywności.

Wynajem magazynu w Łodzi

Na platformie WareTeka właściciele wolnych hali mogą wynająć magazyn w Łodzi i innych miastach w Polsce. W tym celu kliknij przycisk „Dodaj magazyn” w prawym górnym rogu strony.

Przygotowaliśmy wygodny formularz, w którym właściciel może wskazać wszystkie niezbędne informacje o swojej ofercie. Wskaż rodzaj i klasę magazynu, ilość wolnego miejsca, zrób krótki opis. Jeśli magazyn jest wyposażony w dodatkowe wyposażenie (np. antresola, klimatyzacja, rampa towarowa), nie zapomnij o tym zaznaczyć. Zalecamy używanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Pomoże to przyciągnąć uwagę potencjalnych najemców i szybciej sfinalizować transakcję.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej umieszczenia ogłoszenia w WareTeka, skontaktuj się ze specjalistami platformy.

U nas możesz również znaleźć i wynająć hale magazynowe w Olsztynie.

Porównaj oferty
No listings to compare