Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Olsztyn
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Olsztyn

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 6 600 m2 – O...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 2 410 m2 – O...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Halana wynajem 1 620 m2 – Ol...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W OLSZTYNIE PRZY WĘŹLE S16/S51! Nowa inwestycja magazynowa, która dostarczy A-kl [więcej]
Więcej

Wynajem magazynów w Olsztynie: skuteczne poszukiwanie

Pomyślne funkcjonowanie gospodarki większości krajów świata zależy od istnienia rozwiniętej gospodarki magazynowej. Organizacje usługowe, handlowe i produkcyjne również potrzebują wysokiej jakości miejsc do przechowywania surowców i produktów gotowych. Częstotliwość wykorzystania powierzchni magazynowych może się jednak różnić w zależności od pory roku i innych czynników i w takim przypadku utrzymanie własnych magazynów staje się nieopłacalne. Rozwiązaniem problemu jest wynajmowanie magazynów na platformach takich jak WareTeka.

Dlaczego rozwiązania od WareTeka są optymalne w Olsztynie?

Położony na północy Polski Olsztyn jest ważnym centrum przemysłowym, w którym funkcjonuje ponad 100 przedsiębiorstw, jest to także drugie po Dębnicy centrum przemysłu oponiarskiego w kraju. W Olsztynie rozwija się również rolnictwo, branża usług oraz handel, co powoduje wysoki poziom zapotrzebowania na hale magazynowe w Olsztynie.

Gospodarka magazynowa w Olsztynie reprezentowana jest zarówno dużymi technologicznymi pomieszczeniami, jak i mniejszymi halami, położonymi blisko centrum miasta lub także w pobliżu miejskich obwodnic. Można znaleźć także oferty pomieszczeń magazynowo-biurowych, położonych w centrum biznesowo-gospodarczym Olsztyna (w tym w pobliżu ulicy Żelaznej). Niektóre z magazynów mogą być także wykorzystywane jako hale produkcyjne, a występowanie zaplecza socjalnego zwiększa wygodę ich użytkowania.

Za pomocą portalu WareTeka łatwo wybierzesz halę magazynową w Olsztynie o dowolnej lokalizacji i z odpowiednimi dla Ciebie charakterystykami. Wynajem magazynów w Olsztynie jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Jak poprawnie wybrać magazyn za pomocą serwisu WareTeka?

Aby zdecydować się na odpowiedni dla siebie magazyn, należy przede wszystkim ustalić klasyfikację, na podstawie której dokonany zostanie wybór. Jedną z najbardziej powszechnych jest klasyfikacja magazynów ze względu na ich rozmiar, konstrukcję, stopień ich mechanizacji itp. Naszym klientom oferujemy możliwość wyszukiwania odpowiedniego magazynu w Olsztynie na podstawie klasyfikacji zaproponowanej przez firmę Knight Frank, zgodnie z którą wszystkie magazyny dzielone są na sześć podstawowych grup: А+, magazyny klasy А, В+, В, С oraz D. O tym, do jakiej grupy zostanie zaliczony dany magazyn, decyduje szereg czynników:

 • Lokalizacja;
 • Liczba pięter;
 • Wysokość sufitów;
 • Występowanie sprzętu inżynieryjnego;
 • Występowanie systemów ochronnych;
 • Występowanie pomieszczeń biurowych i wspomagających;
 • Rodzaj podłóg;
 • Występowanie ochrony itp.

Nawet w przypadku, gdy klasa magazynu jest dla Ciebie odpowiednia, warto jeszcze raz sprawdzić jego charakterystyki techniczne i tylko w sytuacji, jeśli wszystko zgadza się z Twoimi wymaganiami, można składać zamówienie.

Wynajem magazynu w Olsztynie od właściciela: podstawowe zalety

Magazyny na wynajem w Olsztynie od właściciela — to nie tylko możliwość zaoszczędzenia z powodu niepłacenia dodatkowych opłat pośrednikom, ale także bezpośredniego ustalenia wszystkich szczegółów współpracy i podpisania umowy na warunkach opłacalnych dla każdej ze stron.

 

Z kolei WareTeka dokładnie sprawdza każdego z właścicieli pomieszczeń biurowych, oferujących wynajem takich lokali. Odpowiednio, wyszukując halę magazynową w Olsztynie za pomocą naszej platformy, możesz być pewny nie tylko tego, że znajdziesz odpowiednie pod względem różnych parametrów pomieszczenie, ale także, że dokonasz jego wynajmu na jak najbardziej opłacalnych warunkach.

Wynajem magazynów na różne potrzeby w Olsztynie

Magazyny do wynajęcia w Olsztynie mogą różnić się występowaniem rampy pozwalającej na łatwiejsze załadowanie i rozładowanie towarów, bocznicy kolejowej lub systemem regałów do składowania ładunków o różnych wymiarach. Platforma WareTeka umożliwia też wyszukanie magazynów przeznaczonych do utrzymania odpowiedniego trybu temperaturowego. Mogą to być zarówno magazyny z lodówkami i zamrażarkami, które pozwalają utrzymywać temperaturę wewnątrz od 0 ℃ do nawet -30 ℃, dostępne są także pomieszczenia ogrzewane, na które zapotrzebowanie szczególnie wzrasta w okresie jesienno-zimowym.

 

Magazyny z możliwością regulacji trybu temperatur posiadają wysokość sufitu od 6 do 12 m, trwałą podłogę z powłoką przeciwpyłową, która może wytrzymać duże obciążenia. Tego typu magazyny idealnie nadają się do składowania towarów wymagających utrzymywania odpowiedniego trybu temperatur:

 • Drewna i materiałów budowlanych;
 • Mebli;
 • Sprzętu gospodarstwa domowego i muzycznego;
 • Sprzętu komputerowego;
 • Produktów żywnościowych itp.

Podstawowe zalety współpracy z platformą WareTeka

WareTeka — to nowoczesna, przemyślana i ciągle udoskonalana platforma internetowa, pozwalająca na wyszukiwanie i wynajem hal magazynowych na terenie całej Polski. Decydując się na wynajem magazynu w Olsztynie za pomocą WareTeka, uzyskujesz liczne korzyści:

 • Możliwość wyboru pomieszczenia spośród setek dostępnych opcji w największej bazie danych o magazynach w Polsce;
 • Wyboru hali magazynowej możesz dokonać na podstawie jej ceny, lokalizacji, charakterystyk technicznych i wielu innych wskaźników;
 • Na stronie znajdziesz dokładną charakterystykę każdej hali magazynowej do wynajęcia w Olsztynie;
 • Wyszukiwania możesz dokonywać również za pomocą specjalnej interaktywnej karty.

Jak kształtuje się koszt magazynów na wynajem w Olsztynie?

Podstawowym czynnikiem decydującym o kosztach wynajmu są charakterystyki techniczne magazynu, na podstawie których zaliczano go do jednej z 6 podstawowych grup typów pomieszczeń magazynowych. O cenie mogą także decydować:

 • Lokalizacja pomieszczenia;
 • Występowanie dodatkowego wyposażenia, pomieszczeń biurowych i socjalnych;
 • Bliskość centrum przemysłowego miasta, obwodnic, węzłów kolejowych itp.

U nas możesz również znaleźć i wynająć hale magazynowe w Poznaniu.

Porównaj oferty
No listings to compare