zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Grunt Inwestycyjny Tarnowo Podgórne

750 000 zł
Tarnowo Podgórne, Polska, Tarnowo Podgórne
Identyfikator nieruchomości: 49126
Cena zł.: 750 000 zł
Typ magazynu:
Wynajem / sprzedaż:
Powierzchnia najmu: 2 499 m2
Łączna powierzchnia: 2 499 m2

Opis

CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje:

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2499 m2 zlokalizowany w zachodniej części Tarnowa Podgórnego. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako:
Teren zabudowy usługowej dla świadczenia usług w zakresie: oświaty, sportu, zdrowia, kultury, finansów, hotelarstwa, gastronomii, biur i innych rodzajów usług nieuciążliwych.
Maksymalna powierzchnia zabudowy to 40% powierzchni działki.

Ogromną zaletą gruntu jest położenie bezpośrednio przy nowo budowanym osiedlu na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce, która zalicza się do aglomeracji poznańskiej.

Jeżeli chcesz zapoznać się z innymi ofertami nieruchomości skorzystaj z naszej wyszukiwarki: www.cre-property.pl/oferty

Niniejsze ogłoszenie jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego ani innych właściwych przepisów prawnych.

NASZA FIRMA POSIADA W OFERCIE SZEREG OBIEKTÓW BIUROWYCH, HANDLOWYCH, MAGAZYNOWYCH, PRODUKCYJNYCH ORAZ GRUNTÓW INWESTYCYJNYCH W POZNANIU, WROCŁAWIU I INNYCH MIASTACH. NASZE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA GWARANTUJE RZETELNĄ I SPRAWNĄ OBSŁUGĘ, WSPARCIE MERYTORYCZNE ORAZ PROFESJONALNĄ ANALIZĘ NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH.

Adres: Tarnowo Podgórne, Polska

Podobne ogłoszenia

Grunt Inwestycyjny 3,5 Ha Tarnowo Podgórne

10 390 000 zł
CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: Na sprzedaż grunt inwestycyjn [więcej]
CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: Na sprzedaż grunt inwestycyjn [więcej]

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty