zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Usługi magazynowe dla e-commerce

od 1000,00PLNmiesiąc
05-500 Józefosław, Józefosław
Identyfikator nieruchomości: 47299
Klasa:
Typ magazynu:
Łączna powierzchnia: 33 000 m2

Opis

W branży logistycznej działamy od ponad 15 lat. Własna powierzchnia magazynowa oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam rozszerzyć zakres działalności o usługi dla e-commerce, możliwość objęcia pełnej i sprawnej obsługi sklepów internetowych.

Magazynowanie – W ramach usługi magazynowej dla e-commerce udostępniamy nowoczesną przestrzeń, przeznaczoną do składowania towarów bez ograniczenia wymiarowego.

Kompleksowa obsługa – Nasza oferta wykracza daleko poza składowaniem powierzonych towarów. W ramach usług dla e-commerce realizujemy wszystkie działania związane z ruchem towaru i ich odpowiednim przygotowaniem do dystrybucji.

Kompletacja i pakowanie – Błyskawiczna realizacja zamówień, obniżenie kosztów wysyłki i spadek reklamacji z tytułu zabezpieczenia paczek to tylko niektóre atuty płynące z outsourcingu usług magazynowych.

Automatyzacja procesów – Prowadzimy pełną dokumentację i ewidencję w systemie informatycznym. Każdy klient w ramach współpracy otrzymuje dostęp do panelu klienta lub integruję nasz system bezpośrednio ze swoją platformą e-commerce.

Adres: 05-500 Józefosław
Miasto:
Region:
Rampa
Regały
Palety
Kontenery
Dźwig wieżowy
Winda serwisowa
Klimatyzacja
Ogrzewanie
System przeciwpożarowy
Alarm bezpieczeństwa
Monitoring wideo
Parking
Pomieszczenie gospodarcze
Łazienka

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty