zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Archived: Magazyn na wynajem 3000 m2 – w Stargardzie

Jana Śniadeckiego 25, Stargard
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
Identyfikator nieruchomości: 48799
Klasa:
Typ magazynu:
Wynajem / sprzedaż:
Powierzchnia najmu: 3 000 m2
Mechanizacja: Non-mechanized

Opis

Nowa powierzchnia magazynowa Enterprise Logistics w Stargardzie k. Szczecina dla składowania i VAS

Dobiegają końca prace nad budową hali magazynowej, dzięki której operator logistyczny Enterprise Logistics ze Stargardu zwiększy ofertę powierzchni dla swoich najemców o kolejne 2000 m2. Przy zastosowaniu regałów wysokiego składowania oraz wózków systemowych, nowy magazyn pomieści do 6 tysięcy europalet. Alternatywnie obiekt może stać się halą produkcyjną lub miejscem składu rzeczy o nietypowych gabarytach.

Enterprise Logistics poszukuje klienta na składowanie na regałach (w takim przypadku zostaną zamontowane regały), ale może też wynająć tę halę jako produkcyjną czy do jakiejkolwiek innej adaptacji, bez regałów. Jest możliwość zaregałowania części hali, a w części otwartej przechowywania gabarytowych przedmiotów. Wszystkie potrzeby klientów są do rozpatrzenia. Prosimy o kontakt.

Dodatkowe informacje o hali magazynowej Enterprise Logistics w Stargardzie

Nowoczesny obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby zaoferować powierzchnie magazynowe i biurowe zarówno klientom skoncentrowanym na składowaniu towarów, jak i prowadzącym działalność logistyczną z wykorzystaniem VAS, w tym lekkiego montażu. Z punktu widzenia technicznego, nowa hala to konstrukcja połączona z funkcjonującym już od trzech lat magazynem, który wypełnili najemcy korzystający z usług Enterprise Logistics . Aktualnie trwają prace wykończeniowe obiektu, w tym instalacja sieci i paneli słonecznych, montaż doków załadunkowych oraz przygotowanie placu manewrowego. Oddanie do użytku nastąpi początkiem marca 2021 r.

Nowa hala magazynowa to inwestycja wykorzystująca współczesne rozwiązania techniczne. Na dachu zamontowano ogniwa fotowoltaiczne pozyskujące zieloną energię. Bezpyłowa posadzka ułatwia utrzymanie czystości i zabezpiecza zapasy przed kurzem. Magazyn wyposażono w doki załadunkowe z hydraulicznymi pomostami oraz bramę „0”. Wysokość obiektu pozwala na organizację składowania zapasów na wysokość 11 metrów.

Logistyka magazynowa to, obok usług transportowych i spedycyjnych, którymi Enterprise Logistics zajmuje się od 30 lat, kolejna gałąź w łańcuchu dostaw rozwijana przez przedsiębiorstwo. W ostatnich latach firma odnosi sukcesy na tym polu współpracując z kontrahentami zarówno lokalnymi, jak i europejskimi oraz azjatyckimi. Na dynamiczny rozwój firmy w obszarze zintegrowanych procesów logistycznych wpływa doskonała lokalizacja i kompleksowość świadczonych usług – oprócz gospodarki magazynowej zarządzanej przez doświadczony zespół specjalistów, istnieje możliwość organizowania transportów dla magazynowanych towarów. Enterprise Logistics oferuje szeroki zakres usług wartości dodanej, m.in.: kompletowanie i dekompletowanie, etykietowanie, konsolidację ładunków, detail picking, co-packing, przeładunek i cross-docking, kontrolę warunków składowania, kontrolę jakości, tworzenie dokumentacji i raportów oraz możliwość lekkiego montażu. Do dyspozycji klientów firma oddaje, oprócz magazynów wysokiego składowania, także magazyny konwencjonalne, jak również namioty i rozległy plac składowy.

Magazyny Enterprise Logistics mieszczą się przy Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie, w obrębie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Ta lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do infrastruktury europejskich autostrad i zaplecza zespołu portów Szczecin-Świnoujście. Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami, którzy zainteresowani są elastycznymi warunkami najmu – z obsługą lub bez, z możliwością dopasowania powierzchni do indywidualnych wymagań.

Adres: Jana Śniadeckiego 25
Miasto:
Ogrzewanie
System przeciwpożarowy
Alarm bezpieczeństwa
Monitoring wideo
Parking
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty
No listings to compare