zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Magazyn na wynajem Swadzim

31 250 zł
Tarnowo Podgórne, Polska, Swadzim, Swadzim
Identyfikator nieruchomości: 49474
Cena zł.: 31 250 zł
Klasa:
Typ magazynu:
Łączna powierzchnia: 1 250 m2

Opis

Opis
CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje:

Nowoczesny obiekt magazynowy położony na działce o powierzchni 3560 m2. Dostępna powierzchnia magazynowa to 1210 m2 natomiast powierzchnia biurowa to 40 m2 z możliwością rozbudowy do 250 m2. Wysokość magazynu to 5,6 m. Obiekt posiada parking dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe wykonane z kostki betonowej. Do dyspozycji 2 bramy z poziomu „0”. W magazynie oraz części socjalno-biurowej zostały wykonane wszystkie prace instalacyjne oraz wykończeniowe.

Obiekt zlokalizowany na zachód od Poznania (Swadzim), zaledwie 2 km od więzła z trasą S11, która łączy się bezpośrednio z autostradą A2.

Cena: 25 PLN/m2 + VAT + opłaty eksploatacyjne.

Niniejsze ogłoszenie jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego ani innych właściwych przepisów prawnych.

NASZA FIRMA POSIADA W OFERCIE SZEREG OBIEKTÓW BIUROWYCH, HANDLOWYCH, MAGAZYNOWYCH, PRODUKCYJNYCH ORAZ GRUNTÓW INWESTYCYJNYCH W POZNANIU, WROCŁAWIU I INNYCH MIASTACH. NASZE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA. GWARANTUJE RZETELNĄ I SPRAWNĄ OBSŁUGĘ, WSPARCIE MERYTORYCZNE ORAZ PROFESJONALNĄ ANALIZĘ NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH.

Adres: Tarnowo Podgórne, Polska, Swadzim
Miasto:
Rampa
Parking
Pomieszczenie gospodarcze
Łazienka

Podobne ogłoszenia

Usługi magazynowe

Magazyn na wynajem Swadzim

18 720 zł
CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: Nowoczesny obiekt magazynowy [więcej]
CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: Nowoczesny obiekt magazynowy [więcej]

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty