zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Obiekt magazynowy/hala – Lwówek – 3908 m2

5 500 000 zł
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
Identyfikator nieruchomości: 46796
Cena zł.: 5 500 000 zł
Klasa:
Typ magazynu:
Wynajem / sprzedaż:
Powierzchnia najmu: 3 908 m2
Łączna powierzchnia: 6 060 m2
Mechanizacja: Mechanized
Powierzchnia biurowa: 280 m2

Opis

Dogodna lokalizacja, czytelny adrs,szybki, bezkolizyjny wyjazd do dróg wylotowych DK 92, DK 24 i do autostrady A2.

Nieruchomość składa się z 3 modułów niezależnych hal produkcyjno-magazynowych, każdy moduł z zapleczem socjalnym i przestrzenią biurową. Łączna powierzchnia użytkowa 3908m2 Całość terenu ogrodzona, utwardzona kostką brukową przemysłową , możliwość swobodnego manewrowania po placu oraz miejsce na składowanie towarów lub surowców na zewnątrz – około 2000m2. Na teren obiektu prowadzi brama wjazdowa, przesuwne, przez którą swobodnie może przejechać każdego rodzaju transport ciężarowy. Na placu waga towarowa, portiernia, system monitoringu.

Hala tworzy jako bryła jeden budynek o powierzchni 3908 m2, w jego skład wchodzą trzy segmenty (hale ) które w dowolny sposób można łączyć i dzielić. Hale murowane o wysokości do 11m, wyposażone w suwnice o nośności od 5 ton do 10 ton.(6 sztuk). Posadzki przemysłowe o nośności 40 ton/1m2, bramy wjazdowe do hal, usytuowane w sposób umożliwiający przejazd, o wysokości 4,5 m, pozwalające na wjazd wysokich ciągników siodłowych. Hale doświetlane światłem dziennym. Każda z wymienionych hal posiada swoje zaplecze socjalno-biurowe, pomieszczenia warsztatowe, pomieszczenie malarni. Na piętrze pomieszczenia biurowe również z możliwością urządzenia niewielkiego mieszkania. Istnieje możliwość wyodrębnienia tej hali z całego kompleksu i oferowania jej jako odrębnej nieruchomości poprzez swobodny dostęp do oddzielnej bramy wjazdowej.

Budynek położony na terenie większego przedsiębiorstwa.
Możliwość kupna całego terenu , łączna powierzchnia zabudowy 6060m2 w kompleksie 4 hal produkcyjnych.

Hala numer 3 to nowy budynek ,który od momentu swojego powstania nie był jeszcze użytkowany produkcyjnie. Jego łączna powierzchnia wraz z magazynami wynosi ok 3000m2. Budynek nowocześnie wykończony, w pełni przygotowany do prowadzenia produkcji ciężkiej ( posadzka, bramy wjazdowe przygotowany do wszelkiego rodzaju produkcji przemysłowej ( możliwość instalacji suwnic o nośności do 40t).

Hala numer 4 to budynek o charakterze produkcyjno-warsztatowym, o powierzchni 1700 m2, który doskonale nadaje się na małą produkcje typu stolarstwo, branża pcf lub innego rodzaju zakład produkcyjny. Przy budynku znajduje się blaszana wiata, która pozwala na składowanie surowców do produkcji nie narażając ich na działanie czynników pogodowych. Budynek posiada zaplecze socjalno-biurowe, istnieje możliwość wygrodzenia obiektu gdyż dysponuje on odrębną bramą wjazdową.

Budynek biurowo-administracyjny o powierzchni całkowitej około 280 m2, może pełnić rolę biurowca lub w razie potrzeby pomieszczeń dla firmy ochraniającej obiekt lub stróżówki lub miejsce na sklep, ekspozycję towarów.

Nieruchomość posiada duży potencjał i może zostać zostać wykorzystana na produkcje, magazyny, biura, jak i cele mieszkalne. Posiada wydane decyzje środowiskowe na uciążliwe produkcje.

Cała powierzchnia działki 2,6788 ha. Prawo własności.

Wszystkie budynki są ogrzewane (poza blaszanymi magazynami) piece gazowe i na paliwo stałe.

Instalacje i przyłącza: ogrzewania, wentylacji, elektryczna z mocą przyłaczeniową 4MGW, woda i kanalizacja sanitarna , separatory, sieć teleinformatyczna: internetowa, telefoniczne(wewnętrzna linia), monitoring wizyjny i kontrola dostępu, przeciwpożarowa – wszystkie w pełni sprawne i gotowe do użytku.

Budynki są murowane i w doskonałym stanie, cały obiekt jest na bieżąco serwisowany. Budynki z lat 2000, 2010 oraz 2016.

Wentylacja
Ogrzewanie
System przeciwpożarowy
Parking
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
obraz użytkownika
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
Skontaktuj się ze mną

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty
No listings to compare