Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Wszystkie miasta
Wszystkie okolice
Kujawsko Pomorskie
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Kujawsko-pomorskie

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
9
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 2 700 m2 – T...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
Więcej
9
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 4 050 m2 – T...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
Więcej
9
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 5 300 m2 – T...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W TORUNIU PRZY WĘŹLE LUBICZ Strategiczna lokalizacja magazynu bezpośrednio przy [więcej]
Więcej

Gospodarka magazynowa w województwie kujawsko-pomorskim

Województwo kujawsko-pomorskie zajmuje 5,7% powierzchni Polski. Większość zysków budżet województwa czerpie z rolnictwa i łowiectwa, a także ważną rolę w jego rozwoju odgrywa transport i łączność. Każda z tych branży do skutecznego rozwijania się potrzebuje nowoczesnych, dobrze wyposażonych magazynów, dlatego dość często w wyszukiwarkach pojawia się zdanie: “wynajmę hale lub magazyn kujawsko-pomorskie”. Odpowiedzią na popyt jest dobra podaż na rynku lokalnej gospodarki magazynowej. Najbardziej odpowiedni magazyn w kujawsko-pomorskim każdy klient może wybrać korzystając z usług serwisu WareTeka.

Podstawowe podejścia do klasyfikacji magazynów

Współczesne podejścia do klasyfikacji magazynów znacznie różnią się między sobą. Najbardziej popularnymi są klasyfikacje proponowane przez firmy: Knight Frank, Swiss Realty oraz Collers International. Ze względu na to, że takie firmy działają w różnych branżach gospodarki, ich podejścia do klasyfikacji są znacząco różne. Na platformie WareTeka posługujemy się najbardziej popularną wśród polskich klientów klasyfikacją Knight Frank, pozwalającą szybko wybrać magazyn do wynajęcia w kujawsko-pomorskim spośród setek dostępnych ofert. W tej klasyfikacji uwzględniane są:

 • Nowoczesność magazynu;
 • Wyposażenie;
 • Infrastruktura, w tym obecność dróg dojazdowych;
 • Charakterystyki techniczne i powierzchnia hali.

Trzeba pamiętać, że obecnie ścisłe podejścia do klasyfikacji powierzchni magazynowych nie zostały jeszcze sprecyzowane, dlatego każdy uczestnik rynku nieruchomości powinien dobrze znać przeznaczenie magazynu, jego cechy funkcjonalne, ceny najmu określonej klasy magazynu, wiedzieć, dlaczego klasyfikacja jest konieczna i dokonać niezbędnego wyboru.

Dlaczego warto wyszukiwać magazyn na WareTeka?

Platforma WareTeka została stworzona w taki sposób, by każdy klient mógł szybko wyszukać i wynająć magazyny w województwie kujawsko-pomorskim, opierając na własnych wymaganiach dotyczących charakterystyk technicznych takich pomieszczeń. Wygodna wyszukiwarka umożliwia szybkie znalezienie hal magazynowych ze względu na ich przeznaczenie:

 • Produkcyjnych;
 • Zaopatrzeniowych;
 • Komercyjnych itp.

Występują także magazyny przeznaczone do przechowywania specyficznych produktów — farmaceutyków, produktów żywnościowych, produktów łatwopalnych itp. Wymagania dla konkretnego typu magazynu są określone przez jego przeznaczenie. Konieczne jest, aby lokal, oprócz zapewnienia bezpieczeństwa towarów, posiadał dobre drogi dojazdowe i śledził ruch towarów, sortowanie i wysyłkę

Jak poprawnie wynająć magazyn w województwie kujawsko-pomorskim?

Wraz z rozwojem sieci transportowej wyszukiwanie odpowiedniej hali magazynowej w województwie kujawsko-pomorskim wymaga bardziej precyzyjnego podejścia. Wyszukując halę magazynową należy zwracać uwagę nie tylko na jej wyposażenie, występowanie bocznic kolejowych itp., ale także na wygodne usytuowanie. Na przykład, jeśli większa część procesów biznesowych firmy przebiega na skrzyżowaniu dwóch przecinających się autostrad, wzdłuż których znajdują się wszyscy dostawcy i klienci firmy, wówczas magazyn (centrum dystrybucji) powinien się znajdować na skrzyżowaniu takich autostrad.

Portal WareTeka ułatwi Ci zadanie: wyszukiwać odpowiednie pomieszczenie magazynowe można nie tylko na podstawie ustawionych wcześniej kryteriów, ale także korzystając z karty, na której pokazane są wszystkie dostępne hale magazynowe w regionie.

Techniczne charakterystyki magazynów w województwie kujawsko-pomorskim

„Użyteczna” powierzchnia magazynu, wysokość półek (wysokość, którą można wykorzystać), jakość posadzki — zależą od parametrów składowanego ładunku. Ponadto, co ważne, lokal musi być w dobrym stanie technicznym do późniejszej eksploatacji.

Małe ładunki, które nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, można składować w dowolnym pomieszczeniu o standardowych warunkach klimatycznych.

Produkty łatwo psujące się muszą być przechowywane w specjalnych warunkach, w związku z czym odpowiednie są magazyny z lodówkami, systemami grzewczymi lub klimatyzacyjnymi.

Jeśli przechowywane są materiały budowlane, co do których należy przestrzegać określonego zakresu temperatury i poziomu wilgotności, może być potrzebny dodatkowy specjalistyczny sprzęt (podnośniki, wózki widłowe itp.).

Problemy, które mogą wystąpić podczas wynajmu hal magazynowych w województwie kujawsko-pomorskim

Decydując się na wynajem magazynu w województwie kujawsko-pomorskim klienci dość często mają do czynienia z problemami, związanymi nie tylko z wyszukiwaniem odpowiedniej hali, ale i załatwieniem spraw formalnych. Dodatkowym problemem może stać się wpłata kaucji lub czynszu, realizacja bieżących napraw wynajętej hali itp.

Poniekąd wynika także trudność związana z brakiem hal o odpowiedniej powierzchni, z czym wiąże się potrzeba wyszukiwania kilku położonych obok magazynów, pozwalających na właściwe rozmieszczenie ładunku, a co za tym idzie — z dodatkowymi wydatkami. Jednocześnie koszty te można zrekompensować korzystnymi warunkami najmu lub własnym magazynem. W tej chwili zakres stawek czynszowych jest dość szeroki.

Usługi świadczone przez hale magazynowe w województwie kujawsko-pomorskim

Większość magazynów, zaprezentowanych na platformie WareTeka, działa w oparciu o zasady odpowiedzialnego magazynowana, przewidującego:

 • Przyjęcie i rozmieszczenie towarów;
 • Przeprowadzenie procesów załadunku i rozładunku;
 • Wykonanie przeładunku zgodnie z wymaganiami klienta;
 • Przygotowanie niezbędnych dokumentów;
 • Oznakowanie ładunków za pomocą kodów kreskowych;
 • Pakowanie;
 • Sporządzanie niezbędnych dokumentów, ubezpieczenie.

Co zawiera koszt wynajmu hali magazynowej? Są to: VAT, wynajem regałów, lokali, systemów ogrzewania i wentylacji. Im więcej opcji, tym wyższa będzie cena. Jednak nie trzeba się martwić — na stronie WareTeka jest tak wiele opcji, że znalezienie odpowiedniego magazyn do wynajęcia w kujawsko-pomorskim nie będzie trudne!

U nas możesz również znaleźć i wynająć magazyn w województwie Łódzkim.

Porównaj oferty
No listings to compare