Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Wszystkie miasta
Wszystkie okolice
Podkarpackie
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Podkarpackie

Usługi magazynowe

Omega Pilzno Magazyn Mokrzec

Kompleksowa oferta
Zespół dwóch magazynów znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z obwodnicy Pilzna na trasie drogi E40 Kraków-Rzeszó [więcej]
Zespół dwóch magazynów znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z obwodnicy Pilzna na trasie drogi E40 Kraków-Rzeszó [więcej]

Magazyn do wynajęcia — województwo podkarpackie

Rynek wynajmu magazynów na Podkarpaciu obecnie jest jednym z aktywnie rozwijających się w Polsce. Biorąc pod uwagę rozwinięty przemysł lotniczy i farmaceutyczny oraz nie mniej skuteczną produkcję artykułów gospodarstwa domowego w tym regionie, deweloperzy realizują ambitne plany inwestycji logistycznych.

Jednym z kluczowych czynników zainteresowania deweloperów w tym regionie jest duże poparcie publiczne, dzięki temu można mieć znaczne ulgi podatkowe. Rzeszów szybko się rozwija jako centrum nowych technologii i przemysłu południowo-wschodniej Polski. Prawie wszystkie przedsiębiorstwa przemysłu lotniczego lokują się na Podkarpaciu.

Podkarpackie magazyny nabierają popularność przez doskonałą komunikację z Ukrainą, Słowacją, Małopolską oraz Górnym i Dolnym Śląskiem, dzięki lokalizacji obok dużej arterii transportowej A4. Jeszcze jednym z znaczących atutów jest lotnisko, które się znajduje w odległości około dziesięciu kilometrów od Rzeszowa. Bezpośrednio obok lotniska już działają Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny i centrum logistyczne Panattoni Park.

Wynajem podkarpackich magazynów na WareTeka

Na naszej platformie większość magazynów w województwie podkarpackim, zwłaszcza nowych, odpowiadają wymogom klasy A i B. Najbardziej nowoczesne i wyposażone są powierzchnie klasy A, które mają wygodne drogi dojazdowe do głównych węzłów transportowych i autostrad. Mają własną infrastrukturę z parkingami dla pracowników i gości oraz szerokie płacy manewrowe dla pojazdów ciężarowych.

Magazyny podkarpackie klasy A oferują do 10 m wysokości składowania i zapewniają nośność posadzek 5-8 t/m², niektóre mają możliwość regulacji temperatury. Pomieszczenia wykonane z wysokiej jakości materiałów za pomocą nowoczesnych technologii, wyposażone w regały wysokiego składowania, które są w stanie umieścić nawet wielkogabarytowe ładunki.

Podkarpackie hale magazynowe do wynajęcia klasy B nie zapewniają wygodnych dróg dojazdowych, przeważnie te pomieszczenia potrzebują dodatkowych inwestycji. Mimo to pasują dla małych przedsiębiorstw pod względem niezbyt dużej powierzchni magazynowej.

Magazyny podkarpackie — zakres usług logistycznych

W województwie podkarpackim są magazyny do wynajęcia, które oferują pełen zakres usług logistycznych. Obsługa logistyczna obejmuje następne czynności:

 • Wykonanie rozładunku, załadunku i przeładunku towarów różnego rodzaju;
 • Przepakowywanie według zamówień zleceniodawcy, paletyzacja i streczowanie;
 • Etykietowanie artykułów, ważenie i oznakowanie towaru;
 • Szykowanie zamówień do wysyłki i obsługa zwrotów e-commerce;
 • Zarządzanie przepływem towarów w magazynie za pomocą nowoczesnych technologii, dystrybucja i rozliczanie;
 • Przygotowywanie raportów i dokumentacji transportowej dla zleceniodawców;
 • Organizacja składowania krótkoterminowego i długoterminowego;
 • Rozmieszczenie i obsługa ładunków na składach celnych lub czasowego składowania;
 • Zapewnienie usług brokerskich i spedycyjnych.

WareTeka ma indywidualne podejście do każdego klienta i optymalnie dobiera podkarpackie powierzchnie magazynowe według życzeń zleceniodawcy.

Cena wynajmu hal magazynowych na Podkarpaciu

Odpowiednim miejscem poszukiwania magazynów do wynajęcia w województwie podkarpackim jest nasza platforma. Tutaj są oferty od właścicieli i weryfikowanych brokerów, więc nie ma czego się obawiać, nawiązując współpracę. U nas znajdziesz odpowiedni magazyn bez żadnych prowizji i w dogodnej cenie. Mimo wzrostu zapotrzebowania, podkarpackie powierzchnie magazynowe nadal pozostają w niskich cenach.

Oferty sporo się różnią cenowo, ponieważ wpływ na koszt wynajmu mają wiele czynników, na przykład: miejsce lokalizacji, stan pomieszczenia, typ powierzchni i metraż. W województwie podkarpackim aktualnie czynsz wynajmu magazynu wynosi od 2 euro za m² miesięcznie. Na rynku pozostają najdroższe lokalizacje mazowieckie od 3,5 euro m² miesięcznie, nieco mniej powierzchnie małopolskie.

Doradzamy przy wyborze podkarpackich magazynów na naszej platformie

Każda firma, która dba o płynność logistyczną swoich towarów, musi dysponować odpowiednią powierzchnią magazynową. Wynajem magazynu w pełnym wyposażeniu jest bardziej opłacalny niż budowa lub kupno podobnych pomieszczeń, zwłaszcza dla małych firm, między innymi na Podkarpaciu. Nowoczesny magazyn, dzięki innowacjom optymalnie wykorzystuje całą przestrzeń. Usługi logistyczne zapewniają bezpieczne przechowywanie i szybki przepływ towaru, co swoją drogą skraca termin dostawy i zapewnia konkurencyjną przewagę.

Przedsiębiorstwa, które posiadają własne magazyny, ale z jakiegokolwiek powodu mają brak miejsca, albo firmy zamierzające samodzielnie prowadzić składowanie, też znajdą na naszej platformie oferty wynajmu małych podkarpackich magazynów. Właściciele pomieszczeń do składowania, mogą zamieścić swoje oferty na naszej stronie, a my pomożemy znaleźć odpowiednich klientów. Firmy lub osoby fizyczne mogą też podawać informacje o preferowanych pomieszczeniach, one będą widoczne dla wszystkich odwiedzających stronę dla nawiązywania współpracy.

Dlaczego warto wynajmować podkarpackie magazyny za pomocą WareTeka

Stworzyliśmy platformę WareTeka po to, by można było wygodnie szukać i zamieszczać oferty kupna, sprzedaży i wynajmu magazynów, między innymi w województwie podkarpackim według następnych wskaźników:

 • Metraż powierzchni magazynowej — od małych magazynów do dużych centrów logistycznych;
 • Wysokość składowania — od układania towaru na podłodze do rozmieszczenia na regałach wysokiego składowania;
 • Stopień wyposażenia magazynu — od ręcznego wykonania przez pracowników do zaawansowanych półautomatycznych i automatycznych systemów;
 • Lokalizacja magazynu i ewentualne zalety — strefa miejska czy podmiejska, blisko portu, lotniska, stacji czy bocznicy kolejowej, sąsiedztwo z węzłami transportowymi i autostradami itp.

Zadbaj o rozwój własnego biznesu, wynajmując najlepsze hale magazynowe na Podkarpaciu przez WareTeka. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy indywidualnie doradzą optymalne rozwiązanie dla każdej sytuacji.

Porównaj oferty
No listings to compare