Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Wszystkie miasta
Wszystkie okolice
Pomorskie
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Pomorskie

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 4 881 m2 – G...

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Kowalach Nowoczesna, A klasowa, kameralna powierzchnia magazynowa, zlokalizowa [więcej]
Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Kowalach Nowoczesna, A klasowa, kameralna powierzchnia magazynowa, zlokalizowa [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 2 025 m2 – G...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ TRÓJMIASTA Strategiczna lokalizacja magazyn [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ TRÓJMIASTA Strategiczna lokalizacja magazyn [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 6 665 m2 – G...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU – PORT DCT! Strategiczna lokalizacja magazynu z bezpośrednim dos [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU – PORT DCT! Strategiczna lokalizacja magazynu z bezpośrednim dos [więcej]
Więcej

Magazyny do wynajęcia w pomorskim województwie

Popularność branży logistycznej i magazynowej w województwie pomorskim wynika z dostępu do Morza Bałtyckiego i lokalizacji portów morskich w Gdańsku i Gdyni, które leżą na szlakach handlowych i tranzytowych.

Z ukończeniem budowy odcinka autostrady A1, bardzo się polepszyło połączenie Pomorza z całą Polską i to ma znaczny wpływ na rozwój rynku wynajmu magazynów pomorskich i całej gospodarki kraju. Region pomorski obecnie jest siódmym rynkiem magazynowym w Polsce, wzrost aktywności najemców stanowi prawie 300%.

Koniecznym jest posiadanie magazynu w pomorskim województwie przy transportowaniu towarów z Gdańska przez kraje przygraniczne, obniżając koszty łańcuchów dostawczych. Poszukując odpowiedni magazyn do składowania konkretnych typów materiałów, można wybrać optymalną ofertę wynajmu powierzchni magazynowej wśród przedstawionych na portalu WareTeka.

Kategorie hal magazynowych do wynajęcia w województwie pomorskim

Wszystkie magazyny pomorskie przeważnie spełniają wymagania klasy A lub B. Powierzchnie magazynowe klasy A położone blisko głównych arterii transportowych i mają dogodne dojazdy bezpośrednio od autostrady. Posiadają swoją infrastrukturę, która zapewnia wygodne płacy manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Powierzchnie zbudowane za pomocą zaawansowanych technologii z nowoczesnych materiałów, wysokość minimalna 10 m, obciążenie posadzki minimalne 5t/mkw, co zapewnia łatwiejszy proces magazynowania. Magazyny pomorskie są ogrzewane lub wyposażone w chłodnie, niektóre w bezpośredniej bliskości z bocznicą kolejową. Pomieszczenia mają regały o różnych wielkościach przeznaczone nawet dla towarów wielkogabarytowych.

Magazyny pomorskie klasy B nie mają wygodnych dróg dojazdowych i odpowiedniej liczby bram, to są pomieszczenia zbudowane w XX wieku, czasem potrzebują inwestycji, a poza tym też są popularne wśród małych przedsiębiorstw ze względu na niezbyt dużą użytkową powierzchnię do 5000 mkw.

Usługi magazynowe w pomorskim województwie

Wynajmowane magazyny pomorskie przeważnie oferują nie tylko magazynowanie, ale również całą logistyczną obsługę, warto temu się przyjrzeć. Taka obsługa obejmuje:

 • Rozładunek i załadunek;
 • Przeładunek i przepakowywanie;
 • Streczowanie i paletyzacja;
 • Etykietowanie i ważenie;
 • Oznakowanie towaru;
 • Przygotowanie do wysyłki i obsługiwanie zwrotów dla e-commerce;
 • Dystrybucję towarów, między innymi dla e-commerce;
 • Konsolidacja i dekonsolidacja ładunków;
 • Zaawansowane zarządzanie ruchem towarów znajdujących się w magazynie i rozliczanie;
 • Zintegrowane nowoczesne oprogramowanie;
 • Przygotowywanie dokumentów transportowych i raportów dla klientów;
 • Składowanie krótkoterminowe i długoterminowe;
 • Składy celne;
 • Usługi brokerskie i spedycyjne;
 • Czasowe składowanie.

WareTeka traktuję indywidualnie potrzeby swoich klientów i optymalnie dobiera powierzchnie magazynowe pomorskie do skutecznego prowadzenia biznesu.

Ile kosztuje wynajem magazynów pomorskich

Platforma WareTeka jest odpowiednim miejscem na znalezienie powierzchni magazynowej w pomorskim województwie bezpośrednio od właścicieli. Wynajmiesz tu magazyn, nie płacąc żadnej prowizji i w przystępnych cenach. Wiele lat koszt wynajmu magazynów pomorskich był i pozostaje w naprawdę niskich cenach mimo to, że zapotrzebowanie w halach magazynowych cały czas rośnie.

Wszystkie oferty między sobą mają sporą różnicę, ponieważ na cenę wpływa wiele czynników, takich jak: lokalizacja, stan pomieszczeń i ilość metrów kwadratowych. Aktualnie czynsz magazynów w pomorskim województwie może wynosić od 2,20 do 2,90 euro mkw miesięcznie. Ogólnie w kraju najdroższe magazyny pozostają w lokalizacji warszawskiej od 3,50 do 4,80 euro mkw miesięcznie oraz krakowskie nieco mniej od warszawskich.

WareTeka pomaga wybrać odpowiedni magazyn w pomorskim województwie

Dla szybkiego zapewnienia płynności logistycznej, każda firma musi mieć powierzchnię magazynową. Wynajem magazynu w pomorskim województwie z regałami bardziej się opłaca niż budowa czy kupno podobnego pomieszczenia z odpowiednim wyposażeniem. To zapewni szybkie i wygodne przechowywanie towaru. Wyposażenie nowoczesnych magazynów umożliwia optymalne wykorzystanie całej powierzchni magazynowej.

Na portalu WareTeka są też aktualne oferty małych magazynów pomorskich, te opcje opłacalne szczególnie dla małych przedsiębiorstw i tych, co mają swoje pomieszczenia, ale jednak potrzebują dodatkowych tymczasowych powierzchni. Na stronie WareTeka właścicieli magazynów mogą zamieścić swoje oferty i szukać prywatnych lub komercyjnych klientów. Z kolei osoby poszukujące pomieszczeń do składowania mogą pozostawić wniosek, żeby właścicieli odpowiednich magazynów pomorskich mogli to zobaczyć i nawiązać współpracę.

Jak pomaga WareTeka wybierać magazyny pomorskie?

Platforma WareTeka stworzona po to, żebyśmy mogli szukać i zamieszczać powierzchnie magazynowe w pomorskim województwie według następnych wskaźników:

 • Wielkość — od małych powierzchni po olbrzymie kompleksy;
 • Poziom wysokości składowania — od układania na podłodze do regałów, które sięgają wysokości do prawie 24 m;
 • Wyposażenie magazynowe — od magazynów gdzie wszystko się wykonuje ręcznie do najnowocześniejszych półautomatycznych lub zautomatyzowanych;
 • Lokalizacja magazynu — w jakiej strefę się znajduje, miejskiej czy podmiejskiej, bliskość portu, stacji lub bocznicy kolejowej;
 • Asortyment magazynu — zmieszany, specjalistyczny lub uniwersalny.

Pomóż rozwoju swojego biznesu, wynajmując najlepsze powierzchni magazynowe w pomorskim województwie za pomocą platformy WareTeka. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby umieścić swoją ofertę na naszej stronie!

U nas możesz również znaleźć i wynająć magazyn w województwie Warmińsko-mazurskim.

Porównaj oferty
No listings to compare