Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Gdańsk
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Gdańsk

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 4 881 m2 – G...

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Kowalach Nowoczesna, A klasowa, kameralna powierzchnia magazynowa, zlokalizowa [więcej]
Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Kowalach Nowoczesna, A klasowa, kameralna powierzchnia magazynowa, zlokalizowa [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 2 025 m2 – G...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ TRÓJMIASTA Strategiczna lokalizacja magazyn [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ TRÓJMIASTA Strategiczna lokalizacja magazyn [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala na wynajem 6 665 m2 – G...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU – PORT DCT! Strategiczna lokalizacja magazynu z bezpośrednim dos [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W GDAŃSKU – PORT DCT! Strategiczna lokalizacja magazynu z bezpośrednim dos [więcej]
Więcej

Charakterystyka gospodarki magazynowej w Gdańsku

Gdańsk — jedno z największych polskich miast, które ze względu na bliskość Rosji, Niemiec i Litwy, a także dostęp do Morza Bałtyckiego zajmuje szczególne położenie geopolityczne, przyczyniając się do rozwoju korytarzy handlowych i tranzytowych. Transportując ładunki z Gdańska przez kraje przygraniczne można znacznie obniżyć koszty łańcucha dostaw, jednakże w tym przypadku koniecznością będzie posiadanie magazynu, odpowiedniego do przechowywania konkretnego typu ładunków. W tym celu można zdecydować się na wynajem magazynu w Gdańsku, wybierając najlepszą ofertę wynajmu spośród możliwości przedstawionych na portalu WareTeka.

Rodzaje magazynów do wynajęcia w Gdańsku

Magazyny do wynajęcia w Gdańsku spełniają nowoczesne wymagania wobec pomieszczeń tego typu i pozwalają na przechowanie różnych typów ładunków. Dostępne są między innymi:

 • Pomieszczenia ogrzewane lub, odwrotnie, wyposażone w chłodnie, pozwalające utrzymywać stabilnie niską temperaturę (od 0 do nawet -40 ℃);
 • Duże magazyny przeznaczone do składowania towarów wielkogabarytowych oraz pomieszczenia z regałami o różnej wielkości, pozwalające zapewnić bezpieczeństwo towarów ponadgabarytowych;
 • Lokale z paletami standardowymi i niestandardowymi;
 • Centra składowania z rampą ułatwiającą załadunek i rozładunek towarów oraz magazyny bezpośrednio połączone z bocznicą kolejową.

Magazynowanie i usługi pokrewne w Gdańsku

Wybierając hale magazynowe w Gdańsku warto zwrócić uwagę nie tylko na ich powierzchnię i wyposażenie, ale także na dodatkowe usługi, świadczone na ich terenie. Takie usługi mogą obejmować:

 • Operacje załadunku i rozładunku (mogą być wykonywane zarówno mechanicznie, jak i ręcznie);
 • Rozliczanie ruchu towarów składowanych w magazynie; logistykę magazynową;
 • Możliwość składowania towaru na podłodze (na paletach) lub na regałach;
 • Oznakowanie towarów;
 • Przygotowanie ładunku do procesu transportu (przepakowywanie, a także pakowanie maszynowe);
 • Przygotowywanie raportów dla klientów;
 • Przygotowanie dokumentacji transportowej itp.

Stawki magazynowe w Gdańsku

Jeśli poszukujesz magazyn na wynajem w Gdańsku, platforma WareTeka będzie odpowiednim miejscem, gdyż swoje usługi oferują tu właściciele powierzchni magazynowych. Dokonasz tu wynajmu bez zapłaty prowizji i w naprawdę niskiej cenie. Ogólnie koszt arendy hal magazynowych w Gdańsku od wielu lat pozostaje bardzo przystępny, bez zważania na duże zapotrzebowanie na pomieszczenia tego typu.

Oferty wynajmu magazynów bardzo się od siebie różnią. W różnych częściach miasta można znaleźć magazyny o powierzchni od 130 do 10 500 m2. Na ceny najmu wpływa lokalizacja obiektu, ilość wynajmowanych metrów kwadratowych, stan techniczny lokalu. Można również wynająć część magazynu lub sporządzić umowę podnajmu.

Jak dobrać odpowiedni magazyn do wynajęcia w Gdańsku za pomocą WareTeka?

Szybkie i kompetentne rozwiązywanie problemów logistycznych wymaga od firm posiadania magazynu w Gdańsku. Wynajem magazynu z regałami będzie bardziej opłacalny, niż zakup lub budowa podobnego typu lokalu, a także pozwoli na kompaktowe i wygodne rozmieszczenie towaru. Obecność mebli i specjalnego wyposażenia umożliwia racjonalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego pomieszczenia.

Bardzo aktualną ofertą, dostępną dla klientów na stronie WareTeka są małe magazyny do wynajęcia w Gdańsku. Ta opcja jest szczególnie opłacalna dla małych firm, a także przedsiębiorców, posiadających własne magazyny i potrzebujących dodatkowych przestrzeni do składowania na krótki czas.

Na stronie WareTeka oferta magazynów na wynajem w Gdańsku jest naprawdę bardzo szeroka, a ponadto właściciele magazynów mogą umieścić tu swoją ofertę, by poszukiwać klientów prywatnych lub komercyjnych. Nie znalazłeś odpowiedniej opcji? Pozostaw swój wniosek na stronie, aby mogli go zobaczyć potencjalni właściciele odpowiedniego magazynu!

Najwygodniej jest wybrać magazyn na podstawie jego kategorii. Tym samym magazyny A+ i A należą do najbardziej „zaawansowanych”, wygodnych i nowoczesnych. Z zalet, jakie posiadają można wskazać: posiadanie zaawansowanego technologicznie sprzętu, dobra lokalizacja i fachowa obsługa. Wady to: wysoka cena, brak możliwości wynajęcia niewielkich powierzchni lub wybór krótkiego okresu najmu. Gdy kategoria spada z A do D, koszt wynajmu i surowość warunków również maleją. Równowagę między ceną a jakością dla przedstawicieli małych i średnich firm osiąga się na poziomie magazynów kategorii B i C. Z reguły takie kompleksy magazynowe są już przystępne cenowo, ich operatorzy dość chętnie godzą się na elastyczne warunki, ale jednocześnie jakość lokalu w pełni zaspokaja potrzeby małych firm.

Magazyny w Gdańsku na WareTeka: nowoczesne rozwiązania dla Twojego biznesu

Na WareTeka możesz zamieścić lub wyszukać odpowiedni magazyn na podstawie różnych wskaźników:

 • Wielkość — od zwartych pomieszczeń po duże kompleksy;
 • Wysokość składowania — od układu jednopoziomowego do regałów o wysokości nawet 24 m;
 • Wyposażenie — dostępne są magazyny zautomatyzowane lub takie, w których wszystkie prace wykonywane są ręcznie;
 • Lokalizacja — w pobliżu stacji kolejowej, portu, w centrum miasta lub w strefie podmiejskiej itp.
 • Asortyment — mieszany, specjalistyczny, uniwersalny;

Rozwijaj swój biznes — wynajmij odpowiedni magazyn w Gdańsku za pomocą WareTeka już dzisiaj lub skontaktuj się z naszym managerem, by umieścić własną ofertę na naszej stronie!

U nas możesz również znaleźć i wynająć hale magazynowe w Łodzi.

Porównaj oferty
No listings to compare