Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Bydgoszcz
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Bydgoszcz

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Hala na wynajem – Bydgoszcz,...

NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W BYDGOSZCZY Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane [więcej]
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA W BYDGOSZCZY Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala, magazyn na wynajem – B...

Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane jest w Bydgoszczy w strategicznej części miasta [więcej]
Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane jest w Bydgoszczy w strategicznej części miasta [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Hala do wynajęcia – Bydgoszc...

Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane jest w Bydgoszczy w strategicznej części miasta [więcej]
Nowoczesne centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjne zlokalizowane jest w Bydgoszczy w strategicznej części miasta [więcej]
Więcej

Magazyny: dostępne rozwiązania na rynku Bydgoszczy

Bydgoszcz jako jedno z największych miast w Polsce jest ważnym centrum przemysłowym i logistycznym, na jego terenie działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, a jednocześnie jest ważnym centrum komunikacyjnym. Wszystko to powoduje, że w przeciągu ostatnich lat bydgoska gospodarka magazynowa cechuje się dynamicznym rozwojem.

Magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy dostępne są zarówno dla dużych, jak i małych firm, które mogą dostarczać swoje ładunki do miejsca przechowywania transportem samochodowym, koleją lub transportem rzecznym. Hale magazynowe w Bydgoszczy umożliwiają szybki załadunek i rozładunek produktów różnego typu, w tym tych wymagających specyficznych warunków magazynowania — niskich temperatur, obniżonego poziomu wilgotności itp.

W przeciągu kilku kliknięć myszką na platformie WareTeka, gdzie wyszukiwanie hal jest możliwe ze względu na lokalizację, powierzchnię, warunki przechowywania, obecność rampy itp., możesz wybrać odpowiednie pomieszczenie magazynowe zgodne z Twoimi wymaganiami.

U nas możesz również znaleźć i wynająć hale magazynowe w Elblągu.

Wynajem magazynu od właściciela w Bydgoszczy

Poszukiwanie odpowiedniego magazynu może odbywać się z pomocą pośrednika lub samodzielnie, co znacznie obniży koszty logistyczne. Wynajem magazynu od właściciela z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem z kilku powodów:

  • Takie podejście pomaga oszczędzać pieniądze;
  • Magazyny wybrane samodzielnie w pełni spełniają wymagania;
  • Przy wynajmie magazynu od właściciela podpisywana jest taka sama umowa, jak w przypadku pośrednika.

Wykorzystując dane z platformy WareTeka łatwo znajdziesz sprawdzonych wynajmujących, którzy zostali pozytywnie ocenieni przez innych użytkowników. Pozwoli to zminimalizować ryzyko i zapewnić stabilny rozwój Twojej firmy.

Bydgoszcz: wynajem magazynu do różnych potrzeb

Magazyny w Bydgoszczy zorientowane są na współpracę z różnymi grupami klientów, wśród których znajdują się zarówno duże korporacje, jak i przedstawiciele handlu detalicznego. Z usług magazynowania korzystają także producenci przechowujący w wynajętych pomieszczeniach zarówno surowce, jak i gotowe produkty.

Wybierając magazyn warto dokładnie wiedzieć, jakie pomieszczenie jest wymagane, a mianowicie znać jego klasę, wyposażenie, powierzchnie itp.

Nie mniej ważna jest obecność w pobliżu magazynu dróg szosowych i kolejowych, występowanie rampy i innych udogodnień. Ponadto z właścicielem magazynu można uzgodnić jego wyposażenie np. w regały, lodówki itp. Są pomieszczenia, w których takie urządzenia znajdują się już w momencie wynajęcia, są też takie, gdzie o dostarczenie wyposażenia powinien zadbać wynajmujący.

Wynajem magazynów chłodniczych w Bydgoszczy

Magazyny chłodnicze w Bydgoszczy są wynajmowane zarówno przez placówki gastronomiczne, jak i przedsiębiorstwa, zajmujące się produkcją żywności. Ostatnio wzrosło zapotrzebowanie na tego typu pomieszczenia wśród firm farmaceutycznych.

Wybierając magazyn chłodniczy w Bydgoszczy możesz zdecydować się zarówno na pomieszczenia, w których utrzymuje się stabilna temperatura w granicach 0 ℃, jak i pomieszczenia mroźne, w których ze względu na potrzeby zleceniodawcy temperatura może wynosić -5 ℃, -12 ℃ lub -18 ℃.

Funkcjonują także magazyny idealnie nadające się do przechowywania mięsa i ryb — temperatura w nich stabilnie utrzymuje się poniżej -25 ℃, co pozwala zapewnić skuteczne zamrażanie i jednoczesne zachowanie wartości odżywczych przechowywanych produktów.

Wynajem ogrzewanych magazynów w Bydgoszczy

Magazyny z obniżonym poziomem wilgotności, w których utrzymywana jest stabilna dodatnia temperatura służą do przechowywania różnych typów produktów. Mogą to być zarówno niektóre produkty żywnościowe, jak i materiały budowlane, surowce itp.

Do utrzymania stabilnej temperatury służy system izolacji oraz różnego rodzaju urządzenia grzewcze, zasilane przeważnie prądem. Wszystkie te kwestie warto ustalić z właścicielem przed wynajmem pomieszczenia.

W celu zabezpieczenia przechowywanych ładunków w magazynach suchych prowadzona jest okresowa dezynfekcja, pozwalająca pozbyć się ewentualnej pleśni i namnażających się bakterii.

Wynajem magazynów z bocznicą kolejową w Bydgoszczy

Bocznica kolejowa w magazynie – to rozwiązanie pozwalające nie tylko przyspieszyć procesy rozładunku i załadunku towarów, ale także zaoszczędzić na usługach kadry obsługującej.

Bydgoszсz jest jednym z polskich miast z najbardziej rozwiniętą siecią kolejową, co powoduje, że dostawa towarów koleją cieszy się tutaj sporą popularnością. Wybierając magazyny z rampą można uzyskać jeszcze więcej korzyści wykorzystując ten sposób dostawy.

Wynajmując magazyn w Bydgoszczy uzupełniony o rampę, warto także wiedzieć czy bocznica kolejowa znajduje się w stanie czynnym oraz czy jej wykorzystanie jest uzgodnione z PKP.

Wynajem magazynów rampowych w Bydgoszczy

Hale magazynowe do wynajęcia w Bydgoszczy często posiadają rampę: jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala obniżyć wydatki na procesy załadowania, rozładowania i przeładowania towarów.

Jeśli zależy Ci na szczególnych warunkach realizacji tych operacji, na przykład — chcesz zabezpieczyć ładunek przed deszczem lub śniegiem, wówczas warto wybrać pomieszczenie z zadaszeniem. Warto również wyjaśnić, czy w przypadku rozładowania wielkogabarytowych ładunków można będzie skorzystać z urządzeń, za pomocą których ładunek zostanie dostarczony do miejsca składowania.

Klientom, którzy wynajmują magazyny z bocznicą kolejową, szczególnie zalecamy wyszukiwać magazyny uzupełnione o rampę.

Oferty wynajmu magazynu w Bydgoszczy

Poszukujesz magazynu w Bydgoszczy i chcesz, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania dotyczące zarówno procesów rozładowania/ładowania, jak i składowania towarów? Platforma WareTeka jest dokładnie tym rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Aktualnie możesz wybrać powierzchnię magazynową za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, mając dostęp do setek opcji, zgodnych z zaznaczonymi przez Ciebie kryteriami.

Jeśli jesteś właścicielem, a nie współpracujesz jeszcze z WareTeka — możesz to jeszcze zmienić! Wypełnij wniosek, opisując charakterystyki swojego magazynu, w niedługim czasie Twoją ofertę zobaczą tysiące potencjalnych klientów z Polski i zagranicy.

Porównaj oferty
No listings to compare