Wszystkie usługi
Wszystkie typy
Poznań
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Poznań

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Obiekt magazynowy/hala – Poz...

Obiekt przygotowany pod potrzeby biurowe, magazynowe, usługowe jak i na nieuciążliwą produkcje na terenie posesji,d [więcej]
Obiekt przygotowany pod potrzeby biurowe, magazynowe, usługowe jak i na nieuciążliwą produkcje na terenie posesji,d [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Obiekt magazynowy/hala – Poz...

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 240m2, magazyn dostępny z rampy. Ogrzewanie kocioł na olej o [więcej]
Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 240m2, magazyn dostępny z rampy. Ogrzewanie kocioł na olej o [więcej]
Więcej
Wynajem

Archived: Obiekt magazynowy/hala – Poz...

Przedstawiam magazyn o pow. 1600 m2 ogrzewany zlokalizowany na Śródce. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Wy [więcej]
Przedstawiam magazyn o pow. 1600 m2 ogrzewany zlokalizowany na Śródce. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Wy [więcej]
Więcej

Magazyny: dostępne rozwiązania na rynku Poznania

Poznań — centralne miasto województwa wielkopolskiego, znane między innymi z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na terenie Poznania funkcjonuje ponad 100 tys. podmiotów gospodarczych, co powoduje, że wynajem hal magazynowych cieszy się tutaj sporą popularnością.

Wygoda korzystania z magazynów na wynajem w Poznaniu płynie także z:

  • Ofert wynajęcia całego magazynu lub tylko jego części;
  • Przebiegania przez Poznań dróg wojewódzkich i krajowych, a także linii kolejowych, połączonych w Poznański Węzeł Kolejowy;
  • Zapewnienia specyficznych warunków magazynowania.

Jeśli interesuje Cię wynajem magazynu w Poznaniu, wybierz odpowiednie pomieszczenie za pomocą platformy WareTeka uwzględniając typ magazynowanych produktów, ich ilość i sposób pakowania lub specyficzne warunki magazynowania.

Wynajem magazynu od właściciela w Poznaniu

Organizując łańcuch logistyczny we własnej firmie, warto uwzględnić możliwość wynajmu powierzchni magazynowej od właściciela. Pozwoli to zaoszczędzić na prowizji, płaconej tradycyjnie brokerom poszukującym odpowiedniego pomieszczenia i występującym jako pośrednicy podczas zawarcia umowy.

Nawiązując współpracę z właścicielem magazynu, warto uwzględnić wszystkie szczegóły i spisać dokładną umowę, uwzględniającą wszystkie szczegóły partnerstwa.

Wykorzystując dane z platformy WareTeka  łatwo znajdziesz sprawdzonych wynajmujących, którzy zostali pozytywnie ocenieni przez innych użytkowników tej platformy. Pozwoli to zminimalizować ryzyko i zapewnić stabilny rozwój Twojej firmy.

Poznań: wynajem magazynu do różnych potrzeb

Magazyny dostępne do wynajęcia w Poznaniu są nowocześnie wyposażone i spełniają wymagania do przechowywania różnych grup towarów. Szczególnie często takie pomieszczenia poszukiwane są przez firmy działające w branżach handlu detalicznego, e-commerce, FMCG, a także przez hurtownie elektroniki.

Przed wynajęciem magazynu w Poznaniu warto uwzględnić:

  • Niezbędną klasę i typ, a także lokalizację pomieszczenia;
  • Rodzaj dróg znajdujących się w bezpośredniej bliskości od magazynu (szosowe, kolejowe itp.);
  • Potrzebę wykorzystania specjalistycznego sprzętu do załadunku/rozładunku itp

Wynajem magazynów chłodniczych w Poznaniu

Usługa ta cieszy się popularnością wśród właścicieli przedsiębiorstw, których działalność związana jest z żywnością (sklepy, restauracje, hale produkcyjne), a także firm farmaceutycznych.

Do dyspozycji klientów w Poznaniu są chłodnie plusowe i mroźne, a także pomieszczenia kombinowane, w których chłodnie są połączone z pomieszczeniami suchymi. Dokonuje się w nich ścisłej kontroli przepływu towarów, a także wygodnego składowania ładunków.

Największym zapotrzebowaniem cieszą się pomieszczenia chłodnicze z temperaturą w granicach od -5 do 5 ℃, jednak w razie potrzeby można także znaleźć magazyny, w których stale utrzymywana jest temperatura na poziomie -25 ℃.

Wynajem ogrzewanych magazynów w Poznaniu

Suche ogrzewane magazyny, w których utrzymywana jest stabilna temperatura powyżej 0 ℃ najczęściej wynajmowane są przez przedsiębiorstwa przemysłowe, wymagające miejsca do magazynowania materiałów budowlanych, surowców itp.

Stabilna temperatura w takich pomieszczeniach zapewniana jest za pomocą skomplikowanego systemu izolacji, a także urządzeń grzewczych, dobieranych ze względu na lokalizację magazynu i porę roku.

Ogrzewane magazyny do wynajęcia w Poznaniu mogą być dodatkowo wyposażone w systemy osuszania powietrza, pozwalające uniknąć tworzenia się pleśni i rozrostu bakterii. Dzięki temu można skutecznie przechowywać w nich produkty higroskopijne.

Wynajem magazynów z bocznicą kolejową w Poznaniu

Hale magazynowe w Poznaniu uzupełnione o nowoczesne bocznice kolejowe to nieruchomości komercyjne, które zapewnią stabilne i niezawodne funkcjonowanie Twojej firmy.

Dostarczanie towarów do magazynu/z magazynu odbywa się od razu z/do wagonu, bez potrzeby wynajmowania dodatkowych środków transportu. W celu większej wygody użytkowania takie magazyny uzupełnione są w rampy pozwalające na szybki rozładunek i załadunek towarów ciężkich lub gabarytowych.

Wysokość magazynów i wykorzystywany w nich sprzęt dostosowany jest do rozmiarów współczesnych wagonów, a funkcjonowanie bocznicy kolejowej uzgodnione jest z PKP.

Wynajem magazynów rampowych w Poznaniu

Magazyn z rampą maksymalnie ułatwia ładowanie i rozładowywanie surowców lub produktów przemysłowych, gdyż te operacje mogą być przeprowadzane jednocześnie z wykorzystaniem kilku ciężarówek.

Wpisując w wyszukiwarce hasło „wynajmę magazyn w Poznaniu” a mając na myśli pomieszczenie z rampą, zadecyduj o tym, jaką wysokość powinna posiadać, a także czy poszukujesz rampy z nakryciem lub bez.

Najlepsze magazyny z rampą, które znajdziesz na naszym portalu, również:

  • Posiadają dobre drogi dojazdowe i warunki do skręcania ciężarówek;
  • Ich terytorium jest strzeżone, najemca może mieć zapewniony lokal biurowy;
  • Na terenie może być zainstalowany dodatkowy sprzęt.

Magazyn z rampą obniża koszty łańcucha dostaw i optymalizuje pracę każdego przedsiębiorstwa.

Oferty wynajmu magazynu w Poznaniu

Jeśli jesteś właścicielem magazynu dowolnego typu w Poznaniu, a chcesz rozszerzyć grono swoich klientów i zacząć działać na skalę krajową, zarejestruj się na platformie WareTeka i dodaj informacje o swojej ofercie.

Umieszczenie informacji o wynajmowanych przez Ciebie magazynach dzięki przemyślanemu formularzowi zajmie maksymalnie kilkadziesiąt minut, w ciągu których podasz potencjalnym klientom wszystkie niezbędne dane o pomieszczeniu, w tym – czy posiada dodatkowe wyposażenie w postaci żurawi, wciągników, układnic, manipulatorów itp.

Jeśli chcesz przyciągnąć jak największą liczbę klientów, dodaj zdjęcia magazynu, a także informacje o jego infrastrukturze. W razie jakichkolwiek trudności w procesie zamieszczenia informacji o Twoim magazynie zachęcamy do kontaktu z naszą Obsługą klienta.

U nas możesz również znaleźć i wynająć hale magazynowe w Szczecinie.

Porównaj oferty
No listings to compare