Wszystkie usługi
Magazyn Ogrzewany
Wszystkie miasta
Wszystkie okolice
Wszystkie regiony
Sorry, but we could not find warehouses with these characteristics!
//put markers here
Wczytaj więcej ofert
Ładowanie się ...
Hide
Show

Hale i magazyny - Magazyn ogrzewany

Unfortunately, warehouses in this settlement are rented. Learn current warehouse proposals on our platform

To warehouses
Wynajem

Archived: Powierzchnia produkcyjno-magazynow...

Lokalizacja: Obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. Lokalizacja blisko klucz [więcej]
Lokalizacja: Obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. Lokalizacja blisko klucz [więcej]
Więcej
Usługi magazynowe

Archived: Magazyn HUB logistics w Pęcice

Pełna obsługa magazynowa Profesjonalna obsługa logistyczna świadczona przez doświadczony zespół HUB logistics to m. [więcej]
Pełna obsługa magazynowa Profesjonalna obsługa logistyczna świadczona przez doświadczony zespół HUB logistics to m. [więcej]
Więcej
6
Wynajem

Archived: Wynajem powierzchni magazynowej – ...

Otoczenie: Teren ogrodzony z całodobową ochroną. Monitoring (telewizja przemysłowa). Place manewrowe. Dogodne miejs [więcej]
Otoczenie: Teren ogrodzony z całodobową ochroną. Monitoring (telewizja przemysłowa). Place manewrowe. Dogodne miejs [więcej]
Więcej

Wynajem lub sprzedaż ogrzewanego magazynu na Wareteka

Ogrzewane magazyny to pomieszczenia magazynowe, w których można utrzymać wymagane wartości temperatury i wilgotności. Aby osiągnąć optymalne warunki, w budynku zainstalowano systemy grzewcze. Do budowy nowoczesnych ogrzewanych magazynów wykorzystuje się materiały termoizolacyjne, np. płyty warstwowe. Dla firm produkcyjnych wynajęcie ogrzewanego magazynu to najlepsza opcja.

Czy magazyn musi być ogrzewany? W przypadku wielu kategorii produktów — tak. Jako przykłady mogą posłużyć:

 • Towary drewniane;
 • Meble;
 • Wyroby metalowe (aby zminimalizować ryzyko korozji ważne jest dodatkowe monitorowanie poziomu wilgotności).
 • Materiały budowlane;
 • Produkty z tkanin;
 • Instrumenty muzyczne;
 • Inżynieria elektroniczna itp.

Ogrzewane magazyny do wynajęcia we Wrocławiu i innych polskich miastach nie są przeznaczone do przechowywania żywności, jeśli wymaga ona przestrzegania podczas magazynowania ścisłych warunków poziomu temperatury i wilgotności. Są to przeważnie wielopoziomowe pomieszczenia uniwersalne, podczas budowania których użyto specjalnych materiałów o właściwościach termoizolacyjnych, a do eksploatacji zastosowano systemy grzewcze. Z tego powodu cena ogrzewanych magazynów jest nieco wyższa niż nieogrzewanych.

Najczęściej do ogrzewania magazynów stosowane jest ciepłe powietrze — ten sposób wyróżnia się wysoką skutecznością, a ponadto jest względnie tani. Ważną rolę odgrywa dobra izolacja termiczna, pozwalająca na utrzymywanie wymaganej temperatury. Warstwę izolacyjną najczęściej zapewniają płyty warstwowe z dodatkową wewnętrzną warstwą izolacji. Jednocześnie takie panele stanowią ważne elementy konstrukcyjne magazynu. Inną cechą ogrzewanych magazynów jest to, że w takich pomieszczeniach zwykle układa się podłogi polimerowe, aby ciepło nie uciekało do betonu.

Latem ogrzewane magazyny są w stanie utrzymać temperaturę wewnątrz do +30 °С, zimą — do +20 °С. Jeśli do budowy pomieszczeń zastosowano materiały termoizolacyjne, zimą możliwe jest osiągnięcie maksymalnej temperatury + 25 ° C. Ponadto ogrzewane magazyny do wynajęcia we Wrocławiu i innych miastach posiadają wyposażenie zapobiegające pojawieniu się przeciągów i przegrzaniu.

U nas możesz również znaleźć i wynająć magazyn wielotemperaturowy.

Kluczowe cechy ogrzewanych magazynów

Każdy ogrzewany magazyn w Krakowie i innych polskich miastach (jak i za granicą) ma trzy podstawowe cechy:

 • Występowanie systemów grzewczych i wentylacyjnych. Pozwalają one na dostosowanie poziomu temperatury i wilgotności zgodnie z typem towarów przechowywanych w magazynie. System wentylacji służy do ochrony przed przegrzaniem i przeciągami.
 • Możliwość utrzymania ciepła. Utrzymanie optymalnej temperatury w magazynie zimą jest trudne. Dodatkowo, ze względu na ciągłe korzystanie z systemów grzewczych, wzrastają rachunki za prąd. Nowoczesne magazyny izolowane są materiałami zatrzymującymi ciepło. Jednym z najczęstszych są płyty warstwowe. Materiał zatrzymuje ciepło, jest bardzo wytrzymały i dodatkowo nie obciąża ścian i dachu pomieszczenia.
 • Zastosowanie polimerowych wykładzin podłogowych. Do aranżacji podłogi w magazynach stosuje się beton. Jednak ten materiał rozprasza ciepło. Dlatego przy budowie ogrzewanych magazynów dodatkowo stosuje się podłogi samopoziomujące, które utrzymują ciepło.

Ze względu na cechy konstrukcyjne wyróżnia się dwa rodzaje ogrzewanych magazynów:

 • Modułowe. Budowane są szybko na podstawie ramy, którą osłania się panelami warstwowymi;
 • Kapitalne. Czas ich budowy może wynosić od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

Wyjątkowy mikroklimat, tworzony w takich magazynach, umożliwia przechowywanie różnych rodzajów towarów, zgodnie z wymaganiami norm sanitarnych bez zanikania ich cech użytkowych. Dodatkowym atutem ogrzewanych hal magazynowych w Polsce jest zapewnienie w nich dogodnych warunków pracy dla pracowników magazynowych i biurowych, a także możliwość racjonalnego korzystania z dostępnych jednostek wyposażenia magazynowego.

Wynajem magazynów w Polsce za pomocą WareTeka

Platforma WareTeka pomoże Ci znaleźć magazyn, idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy, w tym dostępne jest tutaj wynajęcie magazynu ogrzewanego. Aby posortować i wyświetlić tylko odpowiednie oferty, skorzystaj z systemu filtrów na stronie: pomogą przeanalizować oferty od właścicieli z całej Polski lub na przykład znaleźć ogrzewany magazyn w Lublinie. Możliwe jest też wyszukiwanie hali magazynowej na podstawie jej klasy, ilości wymaganych do magazynowania metrów kwadratowych, możliwości wynajmu całego pomieszczenia lub tylko jego części.

Ponieważ do utrzymania optymalnych warunków temperaturowych i poziomu wilgotności konieczne jest użycie dodatkowego sprzętu i materiałów, koszt utrzymania magazynu ogrzewanego na wynajem będzie wyższy w porównaniu do tradycyjnych hal magazynowych. Jednak z innej strony wynajęcie magazynu z ogrzewaniem pozwoli Ci zachować właściwości konsumenckie towaru.

Wynajmując ogrzewany magazyn za pomocą WareTeka, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż koszt takich pomieszczeń jest znacznie niższy niż cena ich zakupu, a dodatkowo wynajem magazynu pozwala nie wydawać środków na prace remontowe i konserwacyjne hali magazynowej. Ponadto nie trzeba dokonywać wynajmu na długi okres — możliwa jest arenda ogrzewanego magazynu na kilka dni, tygodni lub miesięcy.

Na co zwrócić uwagę wynajmując ogrzewany magazyn za pomocą WareTeka?

Decydując o wynajmie ogrzewanego magazynu w Warszawie lub innym polskim mieście, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy odpowiada on potrzebom Twojej firmy i strategii jej rozwoju. Warto sporządzić listę kontrolną, zawierającą takie oto punkty:

 • Występowanie specjalnych cen lub możliwość odroczonych płatności (ta opcja jest szczególnie ważna dla początkujących przedsiębiorców);
 • Klasa hali magazynowej;
 • Możliwość leasingu;
 • Oferta wyposażenia magazynu zgodnie z potrzebami strony wynajmującej;
 • Bliskość bocznicy kolejowej, wygodnych samochodowych tras dojazdu itp.;
 • Dostępne rodzaje składowania;
 • Wysokość sufitów;
 • Liczba pięter w pomieszczeniu;
 • Pomieszczenia biurowe;
 • Wyposażenie;
 • Sposoby zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i składowanych ładunków.

Wygoda współpracy z portalem WareTeka polega między innymi na tym, że każdy użytkownik za pomocą wyszukiwarki online może dosłownie kilkoma kliknięciami myszką znaleźć odpowiednią ciepłą halę magazynową o dowolnej lokalizacji w Polsce i wymaganych charakterystykach technicznych, jak i eksploatacyjnych.

Jak kupić ogrzewany magazyn w Polsce?

Jeśli firma rzetelnie opracowała system produkcji wyrobów i osiągnęła stabilny poziom sprzedaży, może kupić ogrzewany magazyn i dostosować go do swoich bieżących potrzeb. Ten rodzaj nieruchomości komercyjnych jest poszukiwany w wielu segmentach biznesowych. Nabycie ogrzewanego magazynu umożliwia zainstalowanie dodatkowego wyposażenia i ulepszenie projektu lokalu.

Jeśli chcesz kupić nowoczesny ogrzewany magazyn we Wrocławiu lub innym mieście, odpowiednich opcji warto poszukać na WareTeka. Jest to najbardziej pełny katalog online powierzchni magazynowych w Polsce, którego funkcjonalność i treść ciągle są doskonalone zgodnie z potrzebami klientów. Na naszym portalu można zobaczyć bazę ogrzewanych magazynów do zakupu, którą codziennie aktualizujemy. Aby system wyświetlał tylko trafne oferty, użyj filtra „Sprzedaż” w polu „Wszystkie działania”.

Na naszym portalu znajdziesz oferty ogrzewanych magazynów na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli, co pozwoli nie przepłacać za usługi pośredników. W razie potrzeby można także skorzystać z ofert sprawdzonych brokerów, wyszukując odpowiednią halę ze względu na jej wyposażenie, lokalizację lub powierzchnię.

Posługując się naszą stroną, można być pewnym, że prawdopodobieństwo napotkania na pozbawionych skrupułów  sprzedawców, a tym bardziej oszustów, jest zredukowane do zera. Na naszej stronie można też wynająć magazyn wielotemperaturowy.

Porównaj oferty
No listings to compare