Twoje wyniki wyszukiwania

WareTeka to cyfrowy ekosystem magazynowy do wyszukiwania i wynajmu nieruchomości magazynowych oraz zamówienia usług ​

Przedsiębiorcy spędzają dużo czasu na poszukiwaniu magazynu o wymaganej charakterystyce. Oferujemy rozwiązanie — interaktywną platformę WareTeka. Serwis umożliwia filtrowanie i analizę pomieszczeń magazynowych. Uprościliśmy proces: zebraliśmy wygodne narzędzia wyszukiwania wjednym systemie.

Zaawansowane opcje wyszukiwania

Znajdź magazyn spełniający w 100% potrzeby biznesu

Ogłoszenia magazynów do wynajęcia i na sprzedaż - 2

Nasi partnerzy

Główną wartością są nasi partnerzy i nasi klienci.

Razem rozwijamy rynek logistyczny Polski!

Dlaczego już dzisiaj warto wynająć magazyn na Wareteka?

Globalny ekosystem biznesowy do wyszukiwania i wynajmu magazynów

Wszystkie magazyny na Wareteka zorganizowane są według przyjaznej dla użytkownika struktury, co oznacza, że ​​najemca w łatwy i szybki sposób odnajdzie oferowany przez Ciebie magazyn i skontaktuje się z Tobą.

Najbardziej kompletna baza magazynowa

Odwiedzającymi platformę Wareteka są przedstawiciele małych i średnich firm, międzynarodowych kompanii, operatorów 3PL, lokalnych i globalnych firm brokerskich. Wszystkie ogłoszenia w serwisie są sprawdzane i zawierają wysokiej jakości zdjęcia oraz pełny opis.

Rozpocznij współpracę z WareTeka już teraz

Dodaj obiekt

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

WareTeka to specjalistyczna platforma do wynajmu i sprzedaży nieruchomości magazynowych. Dzięki konfigurowalnym filtrom strona umożliwia wybór magazynu według typu, klasy i powierzchni we wszystkich miastach Polski.

Dziś na polskim rynku nieruchomości magazynowych brakuje scentralizowanych baz danych o obiektach magazynowych, usługach operatorów 3PL i brokerów. Bezpłatne serwisy ogłoszeniowe koncentrują się na wyszukiwaniu wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych, co komplikuje proces porównywania, sprawdzania i kontrolowania informacji.

Platforma WareTeka oferuje:

  • Kompletną bazę nieruchomości magazynowych, w której bez marnowania czasu uzyskasz niezbędne informacje o parametrach magazynu.
  • Współpracę z sumiennymi właścicielami magazynów.
    Wygodny system filtrów do szybkiego wyszukiwania informacji i porównywarkę magazynów.
  • Uproszczenie procedury najmu magazynu.
  • Konto osobiste z aktualnymi informacjami o wynajmowanych magazynach.
  • Możliwość analizy i kontroli sąsiedztwa towarowego w wynajmowanych magazynach.

Platforma WareTeka specjalizuje się wyłącznie w usługach logistyki magazynowej, co znacznie upraszcza poszukiwanie powierzchni magazynowych.

Platforma pomaga właścicielom firm znaleźć najodpowiedniejszą nieruchomość magazynową dla potrzeb biznesowych, a właścicielom magazynów — jak najszybciej wynająć lub sprzedać magazyn.

Na platformie można znaleźć magazyny dla dowolnego obszaru działalności: FMCG, E-commerce, elektroniki, farmaceutyków, Food и Non-Food Retail, przemysłu rolnego i innych.

Na stronach reklamowych z reguły publikowane są nieruchomości komercyjne do różnych celów. To znacznie komplikuje poszukiwanie specjalistycznych magazynów. Ponadto brakuje ważnych parametrów wyszukiwania, takich jak typ i klasa magazynu. Platforma WareTeka rozwiązuje problemy związane z wynajmem, sprzedażą i świadczeniem usług logistycznych w zakresie nieruchomości magazynowych.

Pomożemy zwiększyć rozpoznawalność Twojego obiektu

Porównaj oferty
No listings to compare