zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki

Enterprise Logistics

Adres: ul. Jana Śniadeckiego 25 73-102 Stargard
Numer komórkowy: +48 91 579 03 00
Strona internetowa: enterprise.com.pl

O nas

Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A. (polska firma rodzinna) – operator transportu i logistyki. Specjalizuje się w przewozach towarowych – częściowych i całopojazdowych w relacji Polska – Skandynawia. Na obsługiwanych kierunkach firma oferuje m.in. transport żywności, również w temperaturze kontrolowanej, a także transport towarów niebezpiecznych – ADR oraz wszelkich produktów przemysłu. Sztandarową usługą Enterprise Logistics jest serwis drobnicowy do Skandynawii. W jego ramach funkcjonuje 11 stałych linii drobnicowych z Polski do Norwegii, do Szwecji oraz do Danii. Serwis ten charakteryzuje się wyjątkową terminowością, punktualnością oraz transit-time krótszym, niż ma to miejsce u konkurencji. Przy tym jest bardzo elastyczny, co wyróżnia go na tle oferty operatorów globalnych i skandynawskich.

W swoich magazynach firma świadczy szeroką paletę usług wysokiej wartości dodanej (VAS) w tym kompletację i dekompletację palet, konfekcjonowanie, detail picking, re-working, co-packing, kontrolę jakości, a także lekki montaż. Dysponuje rozległym placem składowym, obiektami wysokiego składowania klasy A, jak również magazynami konwencjonalnymi oraz namiotami.

Centrum logistyczne firmy znajduje się w Stargardzie. Oddziały w Świnoujściu i Gdańsku – funkcjonujące pod nazwą ViaBaltic – oferują pełną paletę usług agencji celnej. Prócz tego firma posiada oddział w Drammen w Norwegii.

Usługi świadczone w magazynach i na placu:

  • Składowanie (na regałach wysokiego składu, konwencjonalne w hali, w namiotach, na placu składowym),
  • Co-packing,
  • Etykietowanie,
  • Kompletowanie,
  • Przeładunek sztaplarką do 7,5 t,
  • Konsolidacja i dekonsolidacja,
  • Opakowanie i pakowanie wstępne,
  • Przeładunek i cross-docking,
  • Kontrola jakości;
  • Możliwość lekkiej produkcji i montażu – na podst. indywidualnych uzgodnień.

Przez ponad ćwierć wieku funkcjonowania operator wypracował solidną markę rozpoznawalną przez klientów biznesowych w Polsce oraz w Skandynawii. Firma była wielokrotnie nagradzana tytułem Spedytora Roku, przyznawanym w konkursie Polskiej Izby Spedycji  i Logistyki, dzierży ten tytuł również obecnie. W roku 2019 Enterprise Logistics otrzymała prestiżowy tytuł TSL Award dziennika „Rzeczpospolita” za działania innowacyjne.

Skontaktuj się z nami

Adres: ul. Jana Śniadeckiego 25 73-102 Stargard
Numer komórkowy: +48 91 579 03 00

Request Individual Service Cost Calculation

Porównaj oferty
No listings to compare