zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Archived: Hala magazynowa na sprzedaż w Świnicach Warckich

2 676 500 zł
Świnice Warckie, Stemplew, Świnice Warckie
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
Identyfikator nieruchomości: 47114
Cena zł.: 2 676 500 zł
Klasa:
Typ magazynu:
Wynajem / sprzedaż:
Powierzchnia najmu: 1 250 m2
Mechanizacja: Non-mechanized

Opis

Na sprzedaż hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni – obiekt chłodniczy, mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa) w Stemplewie koło Uniejowa,  w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się przy trasie A2, 10km od autostrady.

Specyfikacja techniczna: wewnątrz hali znajduje się 6 osobnych komór chłodniczych (o wymiarach 17 m x 10 m) z kontrolowaną atmosferą. Możliwość składowania towarów do wysokości 10 metrów. Posadzka przemysłowa o nośności 5 t/m2.

Typ obiektu: chłodniczy, magazynowy, hurtowniczy, produkcyjny, handlowy – możliwość zaadaptowania budynku na dowolny cel.
Rodzaj zabudowy: wolnostojący budynek parterowy. Stan wykończenia pod klucz. Dach: płaski o lekkim spadzie.

Powierzchnia placu 2500 m2. Parking utwardzony z automatyczną bramą wjazdową dla samochodów ciężarowych, rampa z regulowaną wysokością do załadunku towaru.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, budowany w roku 2010, solidne wykończenia i wyposażenie, na podłogach wylewki.

Podłoże działki utwardzone kostką brukową dojazd wybetonowany.

Media: prąd 100 kW, woda- studnia głębinowa. Wyposażenie budynku: – instalacja wodociągowa – instalacja elektryczna, własny agregat prądotwórczy. Instalacja alarmowa. Oświetlenie na czujnik ruchu.

Cena 2 676 500 zł netto do uzgodnienia.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Numer licencji pośrednika prowadzącego 6973; Agata Antoszkiewicz

” UWAGA dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.”

Adres: Świnice Warckie, Stemplew
Region:
Rampa
Alarm bezpieczeństwa
Parking
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty
No listings to compare