zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Archived: Obiekt magazynowy w Świnicach Warckich

40 000 zł kw.m
Świnice Warckie, Stemplew, Świnice Warckie
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)
Identyfikator nieruchomości: 47098
Cena zł.: 40 000 zł kw.m
Klasa:
Typ magazynu:
Wynajem / sprzedaż:
Powierzchnia najmu: 1 250 m2
Mechanizacja: Non-mechanized

Opis

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni – obiekt chłodniczy, mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa) w Stemplewie koło Uniejowa,  w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się przy trasie A2, 10km od autostrady.

Specyfikacja techniczna: wewnątrz hali znajduje się 6 osobnych komór chłodniczych (o wymiarach 17 m x 10 m) z kontrolowaną atmosferą. Możliwość składowania towarów do wysokości 10 metrów. Posadzka przemysłowa o nośności 5 t/m2.

Typ obiektu: chłodniczy, magazynowy, hurtowniczy, produkcyjny, handlowy – możliwość zaadaptowania budynku na dowolny cel.
Rodzaj zabudowy: wolnostojący budynek parterowy. Stan wykończenia pod klucz. Dach: płaski o lekkim spadzie.

Powierzchnia placu 2500 m2. Parking utwardzony z automatyczną bramą wjazdową dla samochodów ciężarowych, rampa z regulowaną wysokością do załadunku towaru.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, budowany w roku 2010, solidne wykończenia i wyposażenie, na podłogach wylewki.

Podłoże działki utwardzone kostką brukową dojazd wybetonowany.

Media: prąd 100 kW, woda- studnia głębinowa. Wyposażenie budynku: – instalacja wodociągowa – instalacja elektryczna, własny agregat prądotwórczy. Instalacja alarmowa. Oświetlenie na czujnik ruchu.

Cena 40 000 netto do uzgodnienia.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Numer licencji pośrednika prowadzącego 6973; Agata Antoszkiewicz

” UWAGA dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.”

Adres: Świnice Warckie, Stemplew
Region:
Rampa
Parking
Informacje kontaktowe
(Naciśnij, aby zobaczyć kontakty)

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty
No listings to compare