zaawansowane wyszukiwanie

Przedział cenowy: 0 zł do 62 797 800 zł

Zaawansowane opcje wyszukiwania
znaleźliśmy 0 wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Magazyn na wynajem Kórnik, Żerniki

65 600 zł
Powiat poznański, Polska, Kórnik
Identyfikator nieruchomości: 49499
Cena zł.: 65 600 zł
Klasa:
Typ magazynu:
Powierzchnia najmu: 3 120 m2
Łączna powierzchnia: 3 120 m2

Opis

CRE Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje:

Nowoczesny obiekt magazynowy położony na działce o powierzchni 20 580 m2. Dostępna powierzchnia magazynowa to 2920 m2 natomiast powierzchnia biurowa to 200 m2. Wysokość magazynu to 7 m. Do dyspozycji 2 bramy z poziomu „0”, 3 doki rozładunkowe, posadzka betonowa o nośności 5t/m2. Obiekt posiada parking dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe wykonane z kostki betonowej.

Obiekt o wysokim standardzie, zlokalizowany na południu od Poznania (Żerniki). Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 2 km. od drogi ekspresowej S11 oraz 6 km od autostrady A2.

Cena: 21 PLN/m2 + VAT + opłaty eksploatacyjne.Niniejsze ogłoszenie jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego ani innych właściwych przepisów prawnych.

NASZA FIRMA POSIADA W OFERCIE SZEREG OBIEKTÓW BIUROWYCH, HANDLOWYCH, MAGAZYNOWYCH, PRODUKCYJNYCH ORAZ GRUNTÓW INWESTYCYJNYCH W POZNANIU, WROCŁAWIU I INNYCH MIASTACH. NASZE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA. GWARANTUJE RZETELNĄ I SPRAWNĄ OBSŁUGĘ, WSPARCIE MERYTORYCZNE ORAZ PROFESJONALNĄ ANALIZĘ NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH.

Adres: Powiat poznański, Polska
Miasto:
Rampa
Klimatyzacja
Ogrzewanie
Parking
Łazienka

Skontaktuj się ze mną

Porównaj oferty